News

Noored ujujad võtsid mõõtu 18. May Ly Haandi

Kolmapäeval, 17. mail 2023 peeti Nooruse kooli ujulas Saaremaa meistrivõistlusi 1.–4. klasside õpilastele. Võistlusaladeks olid 25 m vabalt ja 25 m selili.

Kuressaare Hariduse Koolist pääses kümne kiirema Saaremaa noorujuja hulka oma vanuseklassis 19 õpilast.
Medaleid võitsid Karl Teern 2.a klassist - seliliujumises II koht ajaga 25,90 sek (vabaltujumises 9. koht) ja Leena Uusna 4.a klassist - vabalt III koht, aeg 20,08 sek ja selili III koht, aeg 23,58 sek.
4. koha peale ujusid Hanna Paenurk (2.b), Loore Saar (2.a), Lota Juursalu 4.b;
5. kohti võitsid Grete Putku (2.a) ja Linda Haandi (4.b);
6. koha saavutasid Loore Saar (2.a), Adeele Haandi (3.b; parandas eelmise aasta aega 15 sek), Aneta Juursalu (4.b);
7. koha sai Helena Rüütli (4.b); 8. koha Saskia Saar (2.d), Ats Selge (2.a), Robert Matt (3.b), Loore Pajunurm (3.d); 9. koha Christofer Ado Kasin (2.a), Maribel Laats (3.d), Mia Undrest (4.b); 10. koha Johanna Teder 4.b klassist.