Huviringid
Kuressaare Hariduse Kooli huviringides osalemiseks peab vanem lapse ringi registreerima Saaremaa valla huviharidusregistris https://saaremaa.huviregister.ee.
Samast leiad huviringide kohta täpsemat infot kui valid teenusepakkujaks Kuressaare Hariduse Kool.
Õppeaasta 2023/2024 huviringide tabel muutub vastavalt hetkeolukorrale.
|
Ring |
Sihtgrupp |
Toimumise aeg |
Koht |
Juhendaja |
---|---|---|---|---|---|
RAHVATANTS |
|||||
1 |
Rahvatants 1.-2. kl |
1.-2. klass |
K 13.20-14.05 |
Aula |
Eena Mark |
2 |
Rahvatants 1.b kl |
1. klass | K 12.25-13.10 | Aula | Eena Mark |
3 |
Rahvatants 2.a kl |
2. klass |
E 12.25-13.10 |
Aula |
Eena Mark |
4 |
Rahvatants 3.a kl |
3. klass | R 12.25-14.00 | Aula | Eena Mark |
5 |
Rahvatants 5.-6. kl |
5.-6. klass | R 15.00-16.30 | Aula | Eena Mark |
LOODUS ja TEADUS |
|||||
6 |
Bioloogia põhikoolile |
5.-9. klass | E 14.05 | 424 | Inge Vahter |
7 |
Kolme põrsakese teadusring (tasuline) | 1.-2. klass | E 12.25 | 213 | Greete Suurvärav |
DRAAMA |
|||||
8 |
Kooliteater Kreputlased |
5.-8. klass | T 15.00-18.00 | Aula | Rita Ilves |
MUUSIKA |
|||||
9 |
Poistekoor Kratid |
1.-6. klass |
E 13.20 |
303/312 |
Mari Ausmees, Riina Laanes |
10 |
Mudilaskoor JO-LE-MI |
2.-4. klass | T 13.20 või 14.10 | 324 | Riina Laanes, Mari Ausmees |
11 |
Mari ansamblid |
3.-4. klass | kokkuleppel | 312 | Mari Ausmees |
12 |
Tütarlastekoor Kressendo |
5.-9. klass | N 14.10-15.40 | 312/317 | Mari Ausmees, Riina Laanes |
13 |
Riina ansamblid |
1.-4. klass | kokkuleppel | 312 | Riina Laanes |
SPORT ja LIIKUMINE |
|||||
14 |
2.-4. klasside pallimängud |
2.-4. klass |
N 14.10 |
Võimla |
Irena Sink |
15 |
Hariduse Kooli kodutütred |
1.-9. klass | L kokkuleppel | Kokkuleppel | Reelika Pihl, Maarika Vaino |
16 |
Ujumine (tasuline) |
3.-6. klass |
T 15.30 |
Asa-spa |
Ly Haandi |
17 |
Lastejooga (väike maja, tasuline) |
1.-4. klass |
Grupp I Grupp II |
Kingu maja puhketuba |
Kadri Tarus |
TEHNOLOOGIA |
|||||
18 | Hariduse Unicorn Squad |
2.-5. klass |
N 14.15 | Kingu 6 ruum 214 | Merlin Helm, Merje Lindmäe |
19 | Unicorni Tehnikatuiud |
3. klass |
E 13.25 | 216 | Irena Sink, Janne Nurmik |
20 |
HEV-digiring |
2.-4. klass |
T 13.20 |
Kingu 6 ruum 202 |
Merlin Helm |
MÕTTEMÄNGUD |
|||||
21 |
Bridž |
7.-9. klass |
T 14.10 |
036 |
Arne Loorpuu |
22 |
Male |
2.-9. klass |
T 13.20 |
325 |
Gunnar Usin |
Kuressaare Hariduse Kooli huviringides osalemiseks peab vanem lapse ringi registreerima Saaremaa valla huviharidusregistris https://saaremaa.huviregister.ee.
Samast leiad huviringide kohta täpsemat infot kui valid teenusepakkujaks Kuressaare Hariduse Kool.
Õppeaasta 2023/2024 huviringide tabel muutub vastavalt hetkeolukorrale.
|
Ring |
Sihtgrupp |
Toimumise aeg |
Koht |
Juhendaja |
---|---|---|---|---|---|
RAHVATANTS |
|||||
1 |
Rahvatants 1.-2. kl |
1.-2. klass |
K 13.20-14.05 |
Aula |
Eena Mark |
2 |
Rahvatants 1.b kl |
1. klass | K 12.25-13.10 | Aula | Eena Mark |
3 |
Rahvatants 2.a kl |
2. klass |
E 12.25-13.10 |
Aula |
Eena Mark |
4 |
Rahvatants 3.a kl |
3. klass | R 12.25-14.00 | Aula | Eena Mark |
5 |
Rahvatants 5.-6. kl |
5.-6. klass | R 15.00-16.30 | Aula | Eena Mark |
LOODUS ja TEADUS |
|||||
6 |
Bioloogia põhikoolile |
5.-9. klass | E 14.05 | 424 | Inge Vahter |
7 |
Kolme põrsakese teadusring (tasuline) | 1.-2. klass | E 12.25 | 213 | Greete Suurvärav |
DRAAMA |
|||||
8 |
Kooliteater Kreputlased |
5.-8. klass | T 15.00-18.00 | Aula | Rita Ilves |
MUUSIKA |
|||||
9 |
Poistekoor Kratid |
1.-6. klass |
E 13.20 |
303/312 |
Mari Ausmees, Riina Laanes |
10 |
Mudilaskoor JO-LE-MI |
2.-4. klass | T 13.20 või 14.10 | 324 | Riina Laanes, Mari Ausmees |
11 |
Mari ansamblid |
3.-4. klass | kokkuleppel | 312 | Mari Ausmees |
12 |
Tütarlastekoor Kressendo |
5.-9. klass | N 14.10-15.40 | 312/317 | Mari Ausmees, Riina Laanes |
13 |
Riina ansamblid |
1.-4. klass | kokkuleppel | 312 | Riina Laanes |
SPORT ja LIIKUMINE |
|||||
14 |
2.-4. klasside pallimängud |
2.-4. klass |
N 14.10 |
Võimla |
Irena Sink |
15 |
Hariduse Kooli kodutütred |
1.-9. klass | L kokkuleppel | Kokkuleppel | Reelika Pihl, Maarika Vaino |
16 |
Ujumine (tasuline) |
3.-6. klass |
T 15.30 |
Asa-spa |
Ly Haandi |
17 |
Lastejooga (väike maja, tasuline) |
1.-4. klass |
Grupp I Grupp II |
Kingu maja puhketuba |
Kadri Tarus |
TEHNOLOOGIA |
|||||
18 | Hariduse Unicorn Squad |
2.-5. klass |
N 14.15 | Kingu 6 ruum 214 | Merlin Helm, Merje Lindmäe |
19 | Unicorni Tehnikatuiud |
3. klass |
E 13.25 | 216 | Irena Sink, Janne Nurmik |
20 |
HEV-digiring |
2.-4. klass |
T 13.20 |
Kingu 6 ruum 202 |
Merlin Helm |
MÕTTEMÄNGUD |
|||||
21 |
Bridž |
7.-9. klass |
T 14.10 |
036 |
Arne Loorpuu |
22 |
Male |
2.-9. klass |
T 13.20 |
325 |
Gunnar Usin |