Elu koolis

Kool kiidab


Õpilaste saavutused aineolümpiaadidel ja võistlustel/konkurssidel


9.05.2024   Saaremaa koolinoorte MV maastikujooksus (650 m, 1000 m)
Tüdrukud
U12 - II koht Rosiine-Karoliine Vipp (4.b)
U16 - III koht Greta Paju (8.a)
U18 - 5.koht Marin Pärnsalu (8.b)
Poisid
U10 - II koht Gustav Kivistik (1.d)
U12 - III koht Martin Kullama (4.b), 5.koht Otto Välja (4.b)
U16 - I koht Albert Birkenfeldt (8.b), III koht Georg Reek (6.a), 5.koht Steven Mägi (7.b)

7.05.2024   Saaremaa koolinoorte MV ujumises 1.4.kl
P 25 m vabalt

2.klass: 5.koht Alexander Hudson Kaerma (2.d)
P 25 m selili
3.klass: II koht Ats Selge (3.a), 4.koht Karl Teern (3.a)

T 25 m vabalt
2.klass: 5.koht Marleen Mäeots (2.b)
3.klass: III koht Hanna Paenurk (3.b), 4.koht Grete Putku (3.a), 5.koht Loore Üpraus (3.a)
4.klass: III koht Rosiine-Karoliine Vipp (4.b)
T 25 m selili
2.klass: 5.koht Kendra Susanna Jürisson (2.a)
4.klass: III koht Rosiine-Karoliine Vipp (4.b)

01.–21.04.2024   Bioloogiavõistlus “Siniroheline maa”
6. klasside arvestuses 9. koht Elis Helena Võidula (6.d)
7. klasside arvestuses 13. koht Lee Tamm (7.b)
8. klasside arvestuses I koht Krita Kilumets (8.b), II koht Isadora Rahumeel (8.a)
Kõigi suunaja-julgustaja õp Inge Vahter

20.04.2024   Kuressaare Laululind
8.–10.a B-kat III koht: Jaagup Rõõm (1.b, juh Mari Ausmees)
11.-13.a B-kat I koht: Aleksander Medri (5.b, juh Riina Laanes)
11.-13.a ​​​​eripreemia: Riho Heinmets (4.c, juh Anneli Tarkmeel)
14.-16.a eripreemia: Lenna Koovisk (9.a, juh Riina Laanes)

19.04.2024   Kuressaare Laululind
5.–7. a eripreemia: Uku Eerik Aav (1.b, juh Riina Laanes)

14.04.2024   Maakonna Liikumisrõõmu mõõduvõtt 2024
III koht Lisandra Müürisepp (6.b), 6. koht Emma-Miia Kauber (6.d), 7. koht Mattias Mägi (3.a)

12.04.2024   Algklasside näitemängupäev
eripreemia: 1.d klass (juh Merle Lepik)

11.04.2024   Põhikooli näitemängupäev
laureaat: Kreputlased (juh Rita Ilves)
näitlejapreemia: Kiira Medri (5.b)
näitlejapreemia: Aleksander Medri (5.b)

11.04.2024   Maakonna meistrivõistlused ujumises, 5.–9. kl
5.–6.kl 50 m selili: 4.koht Linda Haandi (5.b);
     50 m vabalt: 5.koht Linda Haandi (5.b);
7.–9.kl 50 m vabalt: I koht Birgit Raamat (8.d);
     50 m selili: II koht Birgit Raamat (8.d);
     4x50 m segateatevõistlus: III koht Birgit Raamat (Inspira võistkonnas, treener Helerin Vapper)

10.04.2024   Õpilaste teadustööde riiklik konkurss
I preemia ja Kliimaministeeriumi eriauhind: Lee Tamm (7.b, juh-d Inge Vahter, Sirje Azarov)
II preemia ja Eesti Maaülikooli eriauhind: Isadora Rahumeel (8.a, juh-d Inge Vahter, Martin Silts)

09.04.2024   5. klasside õpioskuste talgute maakonnavoor
4. koht: Aleksander Medri (5.b), Veronika Suurna (5.b), Kertu Vaino (5.b), Hannalore Jõearu (5.d), Rihard Lepik (5.d) (juhendaja Reeli-Alli Kaesvelt)

nov 2023 – märts 2024   Vabariiklik mõttespordiolümpiaad
4. koht algklasside arvestuses (55 kooli): Ats Selge, Osvald Tabri, Daniel Saar, Christofer Ado Kasin, Ramon Laanekivi, Chris Lepisto, Mattias Mägi, Gevor Nõmm, Johan Mander, Katariina Saar, Johannes Nõmm, Krendon Kaljulaid, Liisu Alev, Milena Emilia Mäeorg, Stefan Starõgin, Robin Lõhmus
4. koht põhikooli arvestuses (66 kooli): Hondar Dagfinn Väärtnõu, Siim Vatsfeld, Mattias Kobin, Carlos Püüding, Robin Thor Väärtnõu, Kert Käsper, Agor Mäeorg, Joosep Sepp, Renno Vainu, Karl Gregor Palm, Jakob Kongas, Oskar Kirs, Laura Putku, Roland Palomino, Andero Tamm

27.03.2024   Bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor
6. klasside arvestuses II koht Elis Helena Võidula (6.d, õp Mart Mölder, Inge Vahter), III koht Mihkel Saar (6.d, õp Mart Mölder, Inge Vahter), 4. koht Ott Herman Kirs (6.a, õp Merike Kuldsaar, Inge Vahter)
7. klasside arvestuses II koht Lee Tamm (7.b, õp Mart Mölder, Inge Vahter), 10. koht Liisa Väli (7.b, õp Mart Mölder, Inge Vahter)
8. klasside arvestuses I koht Krita Kilumets (8.b, õp Mart Mölder, Inge Vahter), II koht Isadora Rahumeel (8.a, õp Mart Mölder, Inge Vahter)
9. klasside arvestuses 5. koht Siim Vatsfeld (9.b, õp Mart Mölder, Inge Vahter)

20.03.2024   Maakonna Jäljendusvaadend
7.b klass III koht
4.d klass eripreemia
tantsu eest: Loore Pajunurm, Annathea Truu, Stella-Liise Väer, Nora Nuum
Eripreemia parima Shakira eest: Michelle Õun (3.a)

20.03.2024   Rimi jalgpalli Saaremaa osavusfestival
1.–3. klass (6 võistkonda) II koht koosseisus: Harleth Marin Sutt (2.d), Emili Sirkel (2.d), Aaron Aleksander Tamm (2.d), Ralf Russ (2.b), Ron Pihel (2.b), Artur Aksalu (2.b)
4.–5. klass (4 võistkonda) I koht koosseisus: Kaisa Lilleorg (5.a), Marion Nelis (5.a), Kevin Äär (5.a), Joonas Puiestee (5.a), Roland Russ (5.d), Emilia Käsk (5.d)

19.03.2024   Saare mk koolinoorte MV 3x3 korvpallis
6.–7. klass P (6 võistkonda) II koht KHK2: Marten Aus, Rait Mart Kesküla, Reio Markkus Lepp, Uku Vesberg (7.a klass), 4.koht KHK1: Ekke Torm Jürisson (5.b), Mattias Heinlaid (6.a), Markus Metsniit (7.b)
8.–9. klass T (4 võistkonda) I koht KHK2: Annabel Pihl (6.a), Säde Lee Jürisson (7.a), Eti Tüür (7.b); II koht KHK1: Keitlin Paur (6.d), Merit Soe (8.b), Helerin Viktoria Tüür (8.b)
8.–9. klass P (7 võistkonda) III koht koosseisus Steven Roosioks (9.a), Aaron Metsniit (9.b), Hondar Dagfinn Väärtnõu (9.b)

15.03.2024   Saksa keele olümpiaadi piirkonnavoor
8. klasside arvestuses I koht Krita Kilumets (8.b), II koht Helerin Viktoria Tüür (8.b), III–IV koht Marie Lott (8.b), III–IV koht Lootus Niit (8.d), 6.–7. koht Kerttu Põlluäär (8.d), 8. koht Anna-Maria Prei (8.d), 9. koht Loore Birkenfeldt (8.b) (kõigi õpetaja Erle Pulk)

05.02–10.03.2024   Veebipõhine ülevabariigiline võistlus "Loogiline loodusteadus"
I koht Krita Kilumets (8.b, suunaja-julgustaja õp Inge Vahter)

21.02.2024   Saaremaa koolinoorte MV võrkpallis, 7.–9.klass
T II koht koosseisus: Säde Lee Jürisson (7.a), Eti Tüür (7.d); Johanna Altmets, Mirell Õiemets, Merit Soe (8.b); Marin Ool, Birgit Raamat (8.d) (õp Kadri Koivil / treener Ene Kask)
P III koht koosseisus: Ott Herman Kirs (6.a), Reio Markkus Lepp (7.a), Rasmus Aksel Malk (7.b), Gert Silenok (8.a), Kennet Saar (8.d); Siim Vatsfeld, Hondar Dagfinn Väärtnõu, Carlos Püüding, Mattias Kobin (9.b) (õp Ülar Truu)

21.02.2024   4.–6. klasside maakondlik matemaatikaolümpiaad
4. klasside arvestuses II koht Tergo Mänd (4.b), 4. koht Kristofer-Robin Laine (4.b) (mõlema õp Marina Mäetalu)
5. klasside arvestuses I–II koht Karl Gregor Palm (5.b, õp Monika Heleene Pärt), III koht Laura Putku (5.a, õp Karin Saare), 10.–13. koht Mattias Lott (5.d, õp Marit Kikas)
6. klasside arvestuses I–II koht Ott Herman Kirs (6.a, õp M.Kikas), III koht Joosep Sepp (6.b, õp Paul-Mark Pihl), 7.–8. koht Mihkel Saar (6.d, õp Karin Saare), 7.–8. koht Lisandra Müürisepp (6.b, õp Paul-Mark Pihl)

16.02.2024   Üleriigiline etlejate konkurss
Kiidukiri Kiira Medri (5.b)

15.02.2024   Ajaloo-olümpiaadi piirkonnavoor
6. klass - 4. koht Agor Mäeorg (6.b, õp Merje Oopkaup), 7. koht Mihkel Saar (6.d, õp Jaanika Kask)
7. klass - II koht Lee Tamm (7.b), III koht Mia Marii Vinni (7.d), 9. koht Miina Sink (7.a) (kõigi juhendaja õp Jaanika Kask)
8. klass - III koht Krita Kilumets (8.b), 9. koht Lenna Haandi (8.b) (mõlema juhendaja õp Merje Oopkaup)
9. klass - 8. koht Karola Kuldsaar (8.b, õp M.Oopkaup)

13.02.2023   Geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor
7. klasside arvestuses II koht Lee Tamm (7.b)
8. klasside arvestuses III koht Krita Kilumets (8.b), 4. koht Merit Soe (8.b), 5. koht Lenna Haandi (8.b) (kõigi juhendaja õp Merike Kuldsaar)

10.02.2024   Muusikaolümpiaadi piirkonnavoor
I koht Annabel Ansel (7.a), II koht Liisbet Kurvits (7.a), III koht Lilit Pruul (7.d), 5. koht Oliver Viljus (7.b) (kõigi juhendaja õp Riina Laanes)

10.02.2024   Kunstiolümpiaadi piirkonnavoor
Põhikooli III kooliastme vanusegrupis 4. koht Andra-Liis Noor (8.a), 5. koht Karolin Teras (7.a) (mõlema õp Jaanika Kask)

09.02.2024   Füüsikaolümpiaadi piirkonnavoor
8.klass - I koht Isadora Rahumeel (8.a), II koht Robin Thor Väärtnõu (8.a), III koht Eudora Kask (8.a); 4.koht Merit Soe (8.b)
9.klass - I koht Hondar Dagfinn Väärtnõu (9.b), II koht Luise Ling (9.b), III koht Siim Vatsfeld (9.b)

08.02.2024   Maakonna MV saalijalgpallis 7.–9.klassile
II koht koosseisus: Mattias Kobin, Hondar Dagfinn Väärtnõu (9.b); Ralf Kull, Markus Trei, Hubert Spitsõn (9.a); Raimond Vaher, Reio Viil (8.b); Kennet Saar (8.d), Gregor Martin Bachmann (7.b)

07.02.2024   Keemiaolümpiaadi piirkonnavoor
8. klasside arvestuses I koht Isadora Rahumeel (8.a), II koht Janar Opp (8.b), III koht Lenna Haandi (8.b), 4. koht Eudora Kask (8.a), 5. koht Merit Soe (8.b), 9. koht Robin Thor Väärtnõu (8.a) (kõigi õp Anne Teigamägi)
9. klasside arvestuses I koht Siim Vatsfeld (9.b), II–III koht Luise Ling (9.b), 10.–11. koht Hondar Dagfinn Väärtnõu (9.b) (kõigi õp Marju Kirss)

07.02.2024   Maakonna etlejate konkurss
Grand Prix (4.-6. klassid) Kiira Medri (5.b) (juhendaja Rita Ilves)
Grand Prix (7.-9. klassid) Kärt Medri (7.b) (juhendaja R.Ilves)

06.02.2024   Maakonna MV võrkpallis 4.–6.klassile
T I koht koosseisus: Käroly Järvalt (4.b); Mirtel Ers, Aneta Juursalu, Lota Juursalu, Rosanna Mänd (5.b); Mirell Metsmaa ja Maria Aadussoo (6.b)
P III koht koosseisus: Osvald Tabri (3.a); Jakob Kongas, Morten Georg Yoofi Roberts, Ain Albert Saar (5.b); Ott Herman Kirs (6.a), Tristan Vaiksaar (6.d)

04.02.2024   Informaatikaviktoriini Kobras lõppvoor
Benjaminide (5.–6.) klassis I–II koht (I järgu diplom) Karl Gregor Palm (5.b, õp Henrik Pihl)

31.01.2024   Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor
7. klasside arvestuses 5.–6. koht Lee Tamm (7.b, õp Marit Kikas)
8. klasside arvestuses II koht Merit Soe (8.b, õp Marek Schapel), 10. koht Robin Thor Väärtnõu (8.a, õp Karin Saare)
9. klasside arvestuses II koht Luise Ling (9.b), III–IV koht Siim Vatsfeld (9.b), 6.–8. koht Hondar Dagfinn Väärtnõu (9.b) (kõigi õp K.Saare)

18.01.2024   Maakonna saalijalgpalli MV 1.–3. klassidele
I koht koosseisus: Jaagup Rõõm (3.a), Karl Teern (3.a), Emil Antsaar (3.a), Chris Lepisto (3.a), Christofer Ado Kasin (3.a), Ron Pihel (2.b) ja Alexander Hudson Kaerma (2.d)

11.01.2024   Maakonna noortevaldkonna tunnustusüritus
Saaremaa valla aasta noor tegija - Lenna Haandi (8.b)

10.01.2024   Üle-eestiline füüsikavõistlus Kajakas (442 osalejat)
53.koht (8.kl arvestuses 7.) Robin Thor Väärtnõu (8.a), 63.koht (8.kl arvestuses 10.) Isadora Rahumeel (8.a)

11.12.2023   Üleriigiline etlemiskonkurss "Koidulauliku valgel"
I koht (põhikooli vanuseaste) - Lisette Milpak (9.b, juh R. Ilves)

09.12.2023   Saare maakonna 6.–9. klasside inglise keele olümpiaad
6. klass - I koht Elis Helena Võidula (6.d), II–III koht Ott Herman Kirs (6.a), II–III koht Mihkel Saar (6.d), 4.–5. koht Frederik Kukk (6.a), 6. koht Sofia Beril Gündüz (6.a) (kõigi juhendaja õp Liis Ojasaar)
7. klass - II koht Mia Marii Vinni (7.d, õp K.Aro), 4.–5. koht Liisbet Kurvits (7.a, õp L.Ojasaar), 4.–5. koht Annabel Ansel (7.d, õp K.Aro), 6.–9. koht Hedi Priske (7.a, õp L. Truu), 6.–9. koht Oskar Kirs (7.a, õp L.Ojasaar), 6.–9. koht Miina Sink (7.a, õp L.Ojasaar)
8.  klass - I koht Arete Koov (8.e, õp Kätlin Hommik), II–III koht Krita Kilumets (8.b), II–III koht Janar Opp (8.b), 4. koht Merit Soe (8.b, õpilaste juh Liina Truu), 6. koht Richard Toompuu (8.a, õp Liis.Ojasaar), 7. koht Lenna Haandi (8.b, õp L.Truu), 8. koht Tauri Lahesoo (8.e, õp K.Hommik), 9.–11. koht Katariina Lember (8.d, õp Kätlin Hommik)
9. klass - 6.–9. koht Britta Truu (9.b, õp Liis Ojasaar)

30.11.2023   Võistkondliku matemaatikaülesannete lahendamise võistluse NUPUTA maakonnavoor
5.–6. klasside arvestuses 4. koht KHK II: Laura Putku (5.a), Lenna-Marie Pihl (5.a), Mihkel Saar (6.d), Rasmus Väli (6.d) (õp Karin Saare); 5.–6. koht KHK III: Mattias Lott (5.d), Jaco Putnik (5.d), Ott Herman Kirs (6.a), Karl Lõbus (6.a) (õp Marit Kikas), 5.–6. koht KHK I: Karl Gregor Palm (5.b), Aleksander Medri (5.b), Agor Mäeorg (6.b), Lisandra Müürisepp (6.b) (õp Ester Sõtšova, Monika Heleene Pärt)
7. klasside arvestuses 5.–6. koht Miina Sink (7.a), Lee Tamm (7.b), Lilith Pruul (7.d) (õp Marit Kikas, Karin Saare, Ester Sõtšova)

29.11.2023   Lingvistikaolümpiaadi piirkonnavoor
7. koht Hondar Dagfinn Väärtnõu (9.b, õp Viljar Aro), 8. koht Merit Soe (8.b, õp Marek Schapel)

28.11.2023   Maakondlik etlemiskonkurss "Koidulauliku valgel"
Grand Prix (noorem vanuseaste) - Lisette Milpak (9.b, juh R. Ilves)

23.11.2023   Saaremaa MV rahvastepallis 1.–3. kl
I koht T koosseisus: Annaliisa Ansel (3.a), Karmel Berens (3.d), Kirke Lepp (3.a), Liis-Andra Laurits (3.e), Sonja Rihvk (3.a), Loore Saar (3.a), Saskia Saar (3.d), Mia-Meribel Teder (3.b)
I koht P koosseisus: Emil Antsaar, Christofer Ado Kasin, Chris Lepisto, Mattias Mägi, Gevor Nõmm, Ats Selge, Osvald Tabri, Karl Teern (kõik 3.a). Juh I. Sink

17.11.2023   Loodusteaduste olümpiaadi piirkonnavoor
I koht Isadora Rahumeel (8.a), II koht Lenna Haandi (8.b), III koht Lee Tamm (7.b) (kõigi õp Marju Kirss, Inge Vahter)

10.10.2023   Maakondlik D. Vaarandi konkurss
Veenva esituse preemia - Kärt Medri (7.b)
Laulusõnade huvitava tõlgendamise preemia - Johann Peeters (7.b)
Lavalise vabaduse preemia - Ralf Kull (9.a)

2.10.2023   EKSL 6.-9. kl meistriliiga Saaremaa alagrupi jalgpallivõistlus
I koht koosseisus Hondar Dagfinn Väärtnõu (9.b), Reio Viil (8.b), Ralf Kull (9.a), Gregor Martin Bachmann (7.b), Markus Trei (9.a), Mattias Kobin (9.b), Raimond Vaher (8.b), Hubert Spitsõn (9.a), Tristan Koppel (8.b), Kennet Saar (8.d).

26.09.2023   XXIV Sügisjooksu esikolmikud

8.09.2023   Üleriigiline väikeste kodu-uurijate konkurss "Meie pere kuulab ja vaatab"
Võidutööd 5.–6. klassi arvestuses: Karita Kuldsaar (6.a, juh-d Merle Prii, Piret ja Priit Kuldsaar); Kristjan Reinvald (6.a, juh-d M. Prii, Siim ja Saima Reinvald); Mia Marii Vinni (7.d, juh-d M. Prii, Raul Vinni); Käroli Kätriin Vaga (7.d, juh-d M. Prii, Anna-Liisa Vaga).
Eripreemiad:
Kauni käekirja eripreemia: Mario Teder (6.a)
Eesti Ringhäälingumuuseumi tunnustus: Kristjan Reinvald; Käroli Kätriin Vaga
Wittensteini Tegevusmuuseumi esile tõstetud õpilased: Karita Kuldsaar, Henri Raud (7.d, juh Merle Prii, Marek Raud); Mia Marii Vinni; Kristjan Reinvald, Mario Teder (juh Merle Prii, Taavi Teder)

 

Õpilaste saavutused 2022/2023
Õpilaste saavutused 2021/2022

9.05.2024   Saaremaa koolinoorte MV maastikujooksus (650 m, 1000 m)
Tüdrukud
U12 - II koht Rosiine-Karoliine Vipp (4.b)
U16 - III koht Greta Paju (8.a)
U18 - 5.koht Marin Pärnsalu (8.b)
Poisid
U10 - II koht Gustav Kivistik (1.d)
U12 - III koht Martin Kullama (4.b), 5.koht Otto Välja (4.b)
U16 - I koht Albert Birkenfeldt (8.b), III koht Georg Reek (6.a), 5.koht Steven Mägi (7.b)

7.05.2024   Saaremaa koolinoorte MV ujumises 1.4.kl
P 25 m vabalt

2.klass: 5.koht Alexander Hudson Kaerma (2.d)
P 25 m selili
3.klass: II koht Ats Selge (3.a), 4.koht Karl Teern (3.a)


T 25 m vabalt
2.klass: 5.koht Marleen Mäeots (2.b)
3.klass: III koht Hanna Paenurk (3.b), 4.koht Grete Putku (3.a), 5.koht Loore Üpraus (3.a)
4.klass: III koht Rosiine-Karoliine Vipp (4.b)
T 25 m selili
2.klass: 5.koht Kendra Susanna Jürisson (2.a)
4.klass: III koht Rosiine-Karoliine Vipp (4.b)

01.–21.04.2024   Bioloogiavõistlus “Siniroheline maa”
6. klasside arvestuses 9. koht Elis Helena Võidula (6.d)
7. klasside arvestuses 13. koht Lee Tamm (7.b)
8. klasside arvestuses I koht Krita Kilumets (8.b), II koht Isadora Rahumeel (8.a)
Kõigi suunaja-julgustaja õp Inge Vahter

20.04.2024   Kuressaare Laululind
8.–10.a B-kat III koht: Jaagup Rõõm (1.b, juh Mari Ausmees)
11.-13.a B-kat I koht: Aleksander Medri (5.b, juh Riina Laanes)
11.-13.a ​​​​eripreemia: Riho Heinmets (4.c, juh Anneli Tarkmeel)
14.-16.a eripreemia: Lenna Koovisk (9.a, juh Riina Laanes)

19.04.2024   Kuressaare Laululind
5.–7. a eripreemia: Uku Eerik Aav (1.b, juh Riina Laanes)

14.04.2024   Maakonna Liikumisrõõmu mõõduvõtt 2024
III koht Lisandra Müürisepp (6.b), 6. koht Emma-Miia Kauber (6.d), 7. koht Mattias Mägi (3.a)

12.04.2024   Algklasside näitemängupäev
eripreemia: 1.d klass (juh Merle Lepik)

11.04.2024   Põhikooli näitemängupäev
laureaat: Kreputlased (juh Rita Ilves)
näitlejapreemia: Kiira Medri (5.b)
näitlejapreemia: Aleksander Medri (5.b)

11.04.2024   Maakonna meistrivõistlused ujumises, 5.–9. kl
5.–6.kl 50 m selili: 4.koht Linda Haandi (5.b);
     50 m vabalt: 5.koht Linda Haandi (5.b);
7.–9.kl 50 m vabalt: I koht Birgit Raamat (8.d);
     50 m selili: II koht Birgit Raamat (8.d);
     4x50 m segateatevõistlus: III koht Birgit Raamat (Inspira võistkonnas, treener Helerin Vapper)

10.04.2024   Õpilaste teadustööde riiklik konkurss
I preemia ja Kliimaministeeriumi eriauhind: Lee Tamm (7.b, juh-d Inge Vahter, Sirje Azarov)
II preemia ja Eesti Maaülikooli eriauhind: Isadora Rahumeel (8.a, juh-d Inge Vahter, Martin Silts)

09.04.2024   5. klasside õpioskuste talgute maakonnavoor
4. koht: Aleksander Medri (5.b), Veronika Suurna (5.b), Kertu Vaino (5.b), Hannalore Jõearu (5.d), Rihard Lepik (5.d) (juhendaja Reeli-Alli Kaesvelt)

nov 2023 – märts 2024   Vabariiklik mõttespordiolümpiaad
4. koht algklasside arvestuses (55 kooli): Ats Selge, Osvald Tabri, Daniel Saar, Christofer Ado Kasin, Ramon Laanekivi, Chris Lepisto, Mattias Mägi, Gevor Nõmm, Johan Mander, Katariina Saar, Johannes Nõmm, Krendon Kaljulaid, Liisu Alev, Milena Emilia Mäeorg, Stefan Starõgin, Robin Lõhmus
4. koht põhikooli arvestuses (66 kooli): Hondar Dagfinn Väärtnõu, Siim Vatsfeld, Mattias Kobin, Carlos Püüding, Robin Thor Väärtnõu, Kert Käsper, Agor Mäeorg, Joosep Sepp, Renno Vainu, Karl Gregor Palm, Jakob Kongas, Oskar Kirs, Laura Putku, Roland Palomino, Andero Tamm

27.03.2024   Bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor
6. klasside arvestuses II koht Elis Helena Võidula (6.d, õp Mart Mölder, Inge Vahter), III koht Mihkel Saar (6.d, õp Mart Mölder, Inge Vahter), 4. koht Ott Herman Kirs (6.a, õp Merike Kuldsaar, Inge Vahter)
7. klasside arvestuses II koht Lee Tamm (7.b, õp Mart Mölder, Inge Vahter), 10. koht Liisa Väli (7.b, õp Mart Mölder, Inge Vahter)
8. klasside arvestuses I koht Krita Kilumets (8.b, õp Mart Mölder, Inge Vahter), II koht Isadora Rahumeel (8.a, õp Mart Mölder, Inge Vahter)
9. klasside arvestuses 5. koht Siim Vatsfeld (9.b, õp Mart Mölder, Inge Vahter)

20.03.2024   Maakonna Jäljendusvaadend
7.b klass III koht
4.d klass eripreemia
tantsu eest: Loore Pajunurm, Annathea Truu, Stella-Liise Väer, Nora Nuum
Eripreemia parima Shakira eest: Michelle Õun (3.a)

20.03.2024   Rimi jalgpalli Saaremaa osavusfestival
1.–3. klass (6 võistkonda) II koht koosseisus: Harleth Marin Sutt (2.d), Emili Sirkel (2.d), Aaron Aleksander Tamm (2.d), Ralf Russ (2.b), Ron Pihel (2.b), Artur Aksalu (2.b)
4.–5. klass (4 võistkonda) I koht koosseisus: Kaisa Lilleorg (5.a), Marion Nelis (5.a), Kevin Äär (5.a), Joonas Puiestee (5.a), Roland Russ (5.d), Emilia Käsk (5.d)

19.03.2024   Saare mk koolinoorte MV 3x3 korvpallis
6.–7. klass P (6 võistkonda) II koht KHK2: Marten Aus, Rait Mart Kesküla, Reio Markkus Lepp, Uku Vesberg (7.a klass), 4.koht KHK1: Ekke Torm Jürisson (5.b), Mattias Heinlaid (6.a), Markus Metsniit (7.b)
8.–9. klass T (4 võistkonda) I koht KHK2: Annabel Pihl (6.a), Säde Lee Jürisson (7.a), Eti Tüür (7.b); II koht KHK1: Keitlin Paur (6.d), Merit Soe (8.b), Helerin Viktoria Tüür (8.b)
8.–9. klass P (7 võistkonda) III koht koosseisus Steven Roosioks (9.a), Aaron Metsniit (9.b), Hondar Dagfinn Väärtnõu (9.b)

15.03.2024   Saksa keele olümpiaadi piirkonnavoor
8. klasside arvestuses I koht Krita Kilumets (8.b), II koht Helerin Viktoria Tüür (8.b), III–IV koht Marie Lott (8.b), III–IV koht Lootus Niit (8.d), 6.–7. koht Kerttu Põlluäär (8.d), 8. koht Anna-Maria Prei (8.d), 9. koht Loore Birkenfeldt (8.b) (kõigi õpetaja Erle Pulk)

05.02–10.03.2024   Veebipõhine ülevabariigiline võistlus "Loogiline loodusteadus"
I koht Krita Kilumets (8.b, suunaja-julgustaja õp Inge Vahter)

21.02.2024   Saaremaa koolinoorte MV võrkpallis, 7.–9.klass
T II koht koosseisus: Säde Lee Jürisson (7.a), Eti Tüür (7.d); Johanna Altmets, Mirell Õiemets, Merit Soe (8.b); Marin Ool, Birgit Raamat (8.d) (õp Kadri Koivil / treener Ene Kask)
P III koht koosseisus: Ott Herman Kirs (6.a), Reio Markkus Lepp (7.a), Rasmus Aksel Malk (7.b), Gert Silenok (8.a), Kennet Saar (8.d); Siim Vatsfeld, Hondar Dagfinn Väärtnõu, Carlos Püüding, Mattias Kobin (9.b) (õp Ülar Truu)

21.02.2024   4.–6. klasside maakondlik matemaatikaolümpiaad
4. klasside arvestuses II koht Tergo Mänd (4.b), 4. koht Kristofer-Robin Laine (4.b) (mõlema õp Marina Mäetalu)
5. klasside arvestuses I–II koht Karl Gregor Palm (5.b, õp Monika Heleene Pärt), III koht Laura Putku (5.a, õp Karin Saare), 10.–13. koht Mattias Lott (5.d, õp Marit Kikas)
6. klasside arvestuses I–II koht Ott Herman Kirs (6.a, õp M.Kikas), III koht Joosep Sepp (6.b, õp Paul-Mark Pihl), 7.–8. koht Mihkel Saar (6.d, õp Karin Saare), 7.–8. koht Lisandra Müürisepp (6.b, õp Paul-Mark Pihl)

16.02.2024   Üleriigiline etlejate konkurss
Kiidukiri Kiira Medri (5.b)

15.02.2024   Ajaloo-olümpiaadi piirkonnavoor
6. klass - 4. koht Agor Mäeorg (6.b, õp Merje Oopkaup), 7. koht Mihkel Saar (6.d, õp Jaanika Kask)
7. klass - II koht Lee Tamm (7.b), III koht Mia Marii Vinni (7.d), 9. koht Miina Sink (7.a) (kõigi juhendaja õp Jaanika Kask)
8. klass - III koht Krita Kilumets (8.b), 9. koht Lenna Haandi (8.b) (mõlema juhendaja õp Merje Oopkaup)
9. klass - 8. koht Karola Kuldsaar (8.b, õp M.Oopkaup)

13.02.2023   Geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor
7. klasside arvestuses II koht Lee Tamm (7.b)
8. klasside arvestuses III koht Krita Kilumets (8.b), 4. koht Merit Soe (8.b), 5. koht Lenna Haandi (8.b) (kõigi juhendaja õp Merike Kuldsaar)

10.02.2024   Muusikaolümpiaadi piirkonnavoor
I koht Annabel Ansel (7.a), II koht Liisbet Kurvits (7.a), III koht Lilit Pruul (7.d), 5. koht Oliver Viljus (7.b) (kõigi juhendaja õp Riina Laanes)

10.02.2024   Kunstiolümpiaadi piirkonnavoor
Põhikooli III kooliastme vanusegrupis 4. koht Andra-Liis Noor (8.a), 5. koht Karolin Teras (7.a) (mõlema õp Jaanika Kask)

09.02.2024   Füüsikaolümpiaadi piirkonnavoor
8.klass - I koht Isadora Rahumeel (8.a), II koht Robin Thor Väärtnõu (8.a), III koht Eudora Kask (8.a); 4.koht Merit Soe (8.b)
9.klass - I koht Hondar Dagfinn Väärtnõu (9.b), II koht Luise Ling (9.b), III koht Siim Vatsfeld (9.b)

08.02.2024   Maakonna MV saalijalgpallis 7.–9.klassile
II koht koosseisus: Mattias Kobin, Hondar Dagfinn Väärtnõu (9.b); Ralf Kull, Markus Trei, Hubert Spitsõn (9.a); Raimond Vaher, Reio Viil (8.b); Kennet Saar (8.d), Gregor Martin Bachmann (7.b)

07.02.2024   Keemiaolümpiaadi piirkonnavoor
8. klasside arvestuses I koht Isadora Rahumeel (8.a), II koht Janar Opp (8.b), III koht Lenna Haandi (8.b), 4. koht Eudora Kask (8.a), 5. koht Merit Soe (8.b), 9. koht Robin Thor Väärtnõu (8.a) (kõigi õp Anne Teigamägi)
9. klasside arvestuses I koht Siim Vatsfeld (9.b), II–III koht Luise Ling (9.b), 10.–11. koht Hondar Dagfinn Väärtnõu (9.b) (kõigi õp Marju Kirss)

07.02.2024   Maakonna etlejate konkurss
Grand Prix (4.-6. klassid) Kiira Medri (5.b) (juhendaja Rita Ilves)
Grand Prix (7.-9. klassid) Kärt Medri (7.b) (juhendaja R.Ilves)

06.02.2024   Maakonna MV võrkpallis 4.–6.klassile
T I koht koosseisus: Käroly Järvalt (4.b); Mirtel Ers, Aneta Juursalu, Lota Juursalu, Rosanna Mänd (5.b); Mirell Metsmaa ja Maria Aadussoo (6.b)
P III koht koosseisus: Osvald Tabri (3.a); Jakob Kongas, Morten Georg Yoofi Roberts, Ain Albert Saar (5.b); Ott Herman Kirs (6.a), Tristan Vaiksaar (6.d)

04.02.2024   Informaatikaviktoriini Kobras lõppvoor
Benjaminide (5.–6.) klassis I–II koht (I järgu diplom) Karl Gregor Palm (5.b, õp Henrik Pihl)

31.01.2024   Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor
7. klasside arvestuses 5.–6. koht Lee Tamm (7.b, õp Marit Kikas)
8. klasside arvestuses II koht Merit Soe (8.b, õp Marek Schapel), 10. koht Robin Thor Väärtnõu (8.a, õp Karin Saare)
9. klasside arvestuses II koht Luise Ling (9.b), III–IV koht Siim Vatsfeld (9.b), 6.–8. koht Hondar Dagfinn Väärtnõu (9.b) (kõigi õp K.Saare)

18.01.2024   Maakonna saalijalgpalli MV 1.–3. klassidele
I koht koosseisus: Jaagup Rõõm (3.a), Karl Teern (3.a), Emil Antsaar (3.a), Chris Lepisto (3.a), Christofer Ado Kasin (3.a), Ron Pihel (2.b) ja Alexander Hudson Kaerma (2.d)

11.01.2024   Maakonna noortevaldkonna tunnustusüritus
Saaremaa valla aasta noor tegija - Lenna Haandi (8.b)

10.01.2024   Üle-eestiline füüsikavõistlus Kajakas (442 osalejat)
53.koht (8.kl arvestuses 7.) Robin Thor Väärtnõu (8.a), 63.koht (8.kl arvestuses 10.) Isadora Rahumeel (8.a)

11.12.2023   Üleriigiline etlemiskonkurss "Koidulauliku valgel"
I koht (põhikooli vanuseaste) - Lisette Milpak (9.b, juh R. Ilves)

09.12.2023   Saare maakonna 6.–9. klasside inglise keele olümpiaad
6. klass - I koht Elis Helena Võidula (6.d), II–III koht Ott Herman Kirs (6.a), II–III koht Mihkel Saar (6.d), 4.–5. koht Frederik Kukk (6.a), 6. koht Sofia Beril Gündüz (6.a) (kõigi juhendaja õp Liis Ojasaar)
7. klass - II koht Mia Marii Vinni (7.d, õp K.Aro), 4.–5. koht Liisbet Kurvits (7.a, õp L.Ojasaar), 4.–5. koht Annabel Ansel (7.d, õp K.Aro), 6.–9. koht Hedi Priske (7.a, õp L. Truu), 6.–9. koht Oskar Kirs (7.a, õp L.Ojasaar), 6.–9. koht Miina Sink (7.a, õp L.Ojasaar)
8.  klass - I koht Arete Koov (8.e, õp Kätlin Hommik), II–III koht Krita Kilumets (8.b), II–III koht Janar Opp (8.b), 4. koht Merit Soe (8.b, õpilaste juh Liina Truu), 6. koht Richard Toompuu (8.a, õp Liis.Ojasaar), 7. koht Lenna Haandi (8.b, õp L.Truu), 8. koht Tauri Lahesoo (8.e, õp K.Hommik), 9.–11. koht Katariina Lember (8.d, õp Kätlin Hommik)
9. klass - 6.–9. koht Britta Truu (9.b, õp Liis Ojasaar)

30.11.2023   Võistkondliku matemaatikaülesannete lahendamise võistluse NUPUTA maakonnavoor
5.–6. klasside arvestuses 4. koht KHK II: Laura Putku (5.a), Lenna-Marie Pihl (5.a), Mihkel Saar (6.d), Rasmus Väli (6.d) (õp Karin Saare); 5.–6. koht KHK III: Mattias Lott (5.d), Jaco Putnik (5.d), Ott Herman Kirs (6.a), Karl Lõbus (6.a) (õp Marit Kikas), 5.–6. koht KHK I: Karl Gregor Palm (5.b), Aleksander Medri (5.b), Agor Mäeorg (6.b), Lisandra Müürisepp (6.b) (õp Ester Sõtšova, Monika Heleene Pärt)
7. klasside arvestuses 5.–6. koht Miina Sink (7.a), Lee Tamm (7.b), Lilith Pruul (7.d) (õp Marit Kikas, Karin Saare, Ester Sõtšova)

29.11.2023   Lingvistikaolümpiaadi piirkonnavoor
7. koht Hondar Dagfinn Väärtnõu (9.b, õp Viljar Aro), 8. koht Merit Soe (8.b, õp Marek Schapel)

28.11.2023   Maakondlik etlemiskonkurss "Koidulauliku valgel"
Grand Prix (noorem vanuseaste) - Lisette Milpak (9.b, juh R. Ilves)

23.11.2023   Saaremaa MV rahvastepallis 1.–3. kl
I koht T koosseisus: Annaliisa Ansel (3.a), Karmel Berens (3.d), Kirke Lepp (3.a), Liis-Andra Laurits (3.e), Sonja Rihvk (3.a), Loore Saar (3.a), Saskia Saar (3.d), Mia-Meribel Teder (3.b)
I koht P koosseisus: Emil Antsaar, Christofer Ado Kasin, Chris Lepisto, Mattias Mägi, Gevor Nõmm, Ats Selge, Osvald Tabri, Karl Teern (kõik 3.a). Juh I. Sink

17.11.2023   Loodusteaduste olümpiaadi piirkonnavoor
I koht Isadora Rahumeel (8.a), II koht Lenna Haandi (8.b), III koht Lee Tamm (7.b) (kõigi õp Marju Kirss, Inge Vahter)

10.10.2023   Maakondlik D. Vaarandi konkurss
Veenva esituse preemia - Kärt Medri (7.b)
Laulusõnade huvitava tõlgendamise preemia - Johann Peeters (7.b)
Lavalise vabaduse preemia - Ralf Kull (9.a)

2.10.2023   EKSL 6.-9. kl meistriliiga Saaremaa alagrupi jalgpallivõistlus
I koht koosseisus Hondar Dagfinn Väärtnõu (9.b), Reio Viil (8.b), Ralf Kull (9.a), Gregor Martin Bachmann (7.b), Markus Trei (9.a), Mattias Kobin (9.b), Raimond Vaher (8.b), Hubert Spitsõn (9.a), Tristan Koppel (8.b), Kennet Saar (8.d).

26.09.2023   XXIV Sügisjooksu esikolmikud

8.09.2023   Üleriigiline väikeste kodu-uurijate konkurss "Meie pere kuulab ja vaatab"
Võidutööd 5.–6. klassi arvestuses: Karita Kuldsaar (6.a, juh-d Merle Prii, Piret ja Priit Kuldsaar); Kristjan Reinvald (6.a, juh-d M. Prii, Siim ja Saima Reinvald); Mia Marii Vinni (7.d, juh-d M. Prii, Raul Vinni); Käroli Kätriin Vaga (7.d, juh-d M. Prii, Anna-Liisa Vaga).
Eripreemiad:
Kauni käekirja eripreemia: Mario Teder (6.a)
Eesti Ringhäälingumuuseumi tunnustus: Kristjan Reinvald; Käroli Kätriin Vaga
Wittensteini Tegevusmuuseumi esile tõstetud õpilased: Karita Kuldsaar, Henri Raud (7.d, juh Merle Prii, Marek Raud); Mia Marii Vinni; Kristjan Reinvald, Mario Teder (juh Merle Prii, Taavi Teder)

 

Õpilaste saavutused 2022/2023
Õpilaste saavutused 2021/2022