Elu koolis

Koolivorm

Koolivorm ehk ühtne riietumisstiil on märk oma koolist ja kogukonnast.

Ühetaoline riietus rõhutab võrdsust ja ühtsust ning aitab seeläbi vähendada nt koolikiusu; riietusega loodud rahulik pilt klassiruumis aitab õpilastel paremini õppele keskenduda.

Meil on 1.–6. klassis kohustuslik koolivorm, mis koosneb järgnevatest elementidest:

• koolilogoga sinine, tumesinine või roheline polosärk;
    lühikese või pika varrukaga sinine, tumesinine, helesinine või valge ühevärviline triiksärk;
  • tikitud koolilogoga vest / kampsun / kardigan;
  • tumedad püksid või/ja koolivormiseelik, tume seelik/pihikseelik.

Koolivormi tellimine e-poest koolivorm.ee (kasutajatunnus: kuressaare; salasõna: kool), vt tellimisjuhist
(kooliaasta alguseks jõuavad kohale enne 20.juunit esitatud tellimused)

7.–9. klassi õpilaste igapäevane riietus on korrektne ja eelistatult ühevärviline kooli värvides (roheline, sinine, valge): pluus, polosärk, triiksärk, džemper, kardigan, vest või pintsak. Tumedad klassikalise lõikega püksid (ka sinised või mustad teksapüksid); neidudel lisaks samaväärne seelik või kleit.

Koolis ei kanta dressipükse, -pluuse (v.a kehalise kasvatuse tunnis), rebitud ja muul moel liigselt keha paljastavaid riideid, kapuutsiga pusasid, neoonvärvides ning väljakutsuva/kurja sõnumiga rõivaid jmt.

Sisejalatsid peavad olema jalasõbralikud – pehmed, mugavad ja hingavad ning libisemisvastase tallaga, mis ei jäta põrandale tumedaid triipe.

1. septembri aktusel antakse kooliteed alustavatele jütsidele koolimüts (vormimütsi eest tasub lapsevanem), mille kandmine on kohustuslik kooli avaaktuse rongkäigus ja soovituslik teistel pidulikel üritustel.

Kuressaare Hariduse Kooli kooliturg (ostan, müün, vahetan)

Koolivorm ehk ühtne riietumisstiil on märk oma koolist ja kogukonnast.

• koolilogoga sinine, tumesinine või roheline polosärk;
  • tikitud koolilogoga vest / kampsun / kardigan;
  • tumedad püksid või/ja koolivormiseelik, tume seelik/pihikseelik.

Kuressaare Hariduse Kooli kooliturg (ostan, müün, vahetan)

(kooliaasta alguseks jõuavad kohale enne 20.juunit esitatud tellimused)