Medalisadu Vanalinna rahvastepalli karikaturniirilt 17. aprill Kuressaare Hariduse Kool

14. aprillil toimus Kuressaare Vanalinna Kooli XXVI karikaturniir rahvastepallis.

Kõige paremini läks meie 4.-5. klassidel, kus saadi poiste arvestuses 1. koht! Võistkonna moodustasid Georg Reek (5.a), Karl Lõbus (5.a), Mattias Heinlaid (5.a), Mario Teder (5.a), Steven Caspar Koovisk (5.b), Roland Reinmaa (5.b) ja Renno Vaino (5.b).

Väga hästi läks ka 1.-3. klasside tüdrukute arvestuses, kus saavutati II koht võistkonnaga koosseisus Kirke Lepp (2.a), Liis-Andra Laurits (2.e), Loore Saar (2.a), Maria Eiland (3.a), Janell Aus (3.b), Käroly Järvalt (3.b) ja Rosiine-Karoliine Vipp (3.b).

Hästi läks veel 1.-3. klasside poiste arvestuses ja 4.-5. klasside tüdrukute arvestuses, kes mõlemad saavustasid III koha! Tüdrukute võistkonna moodustasid Sofia Beril Gündüz (5.a), Karita Kuldsaar (5.a), Annabel Pihl (5.a), Emma Roosioks (5.a), Melani Umber (5.b), Keitlin Paur (5.d) ja Grete Linda Peedi (5.d) ning poiste võistkonna moodustasid Christofer Ado Kasin (2.a), Emil Antsaar (2.a), Ats Selge (2.a), Karl-Mihkel Kesküla (3.a), Ramon Käsk (3.a), Tergo Mänd (3.b), Kristofer-Robin Laine (3.b).

Palju õnne kõikidele tublidele pallimängijatele ning täname juhendajaid Marina Mäetalu, Viire Porsi, Irena Sinki!