Meemivõistluse juhend

Kuressaare Hariduse Kool kutsub kõiki Saare maakonna koole üles esitama meeme teemal „ilm ja kliima“. Kuidas mõjutab ilm meie igapäevaelu? Millised tagajärjed on kliima muutumisel meie keskkonnale Saaremaal, Eestis, maailmas? Mis mõjutab kliimat ja kuidas? Hea meem on arusaadav kõikidele inimestele ja kannab konkreetset sõnumit. Saadetud meemid laetakse 1. aprillil üles Kuressaare Hariduse Kooli Facebooki lehel ja võitja selgitatakse välja reageerimiste järgi – mida rohkem, seda parem.

SAATMINE

Meeme ootame 22.-31.03.2023

Kasuta mõnda netis olevat meemigeneraatorit (otsisõna meme templates või meme generator) või loo täitsa enda pildiga meem.

Meem esita jpg, jpeg, png või gif formaadis

Saatmisel sisesta oma nimi, e-mail, kool, klass ja lae üles enda välja mõeldud meem või meemid.

Üks osaleja saab esitada kuni 5 meemi.

Meeme võivad esitada ka õpetajad (märgi klassi alla ÕP).

Registreerimisvorm asub SIIN - https://forms.gle/6qyPQ4E2ifbUWQeBA

Meemid laetakse 1. aprillil 2023 Kuressaare Hariduse Kooli Facebooki lehele eraldi kausta.

Meemid laetakse üles anonüümsena, st nime ega muud infot juurde ei lisata.

Facebooki ürituse leht on nähtav SIIN

HÄÄLETAMINE

Meemide edukust hinnatakse Facebooki reageerimiste järgi (süda, like jne = 1 hääl).

Hääle võivad anda kõik Facebooki kasutajad ja hääli võib anda mitmele tööle.

Hääletamine läheb lukku 7.04.2023 kell 15.00

Võitja kuulutatakse välja kooli Facebooki lehel ja võitjaga võetakse ühendust.

Premeerime kolme parimat õpilase ja ühte parimat õpetaja esitatud meemi.

KORRALDAJA

Arti Allmägi, Kuressaare Hariduse Kool

E-mail arti.allmagi@hariduse.edu.ee

Telefon 53 869 442

TOETAJA

Saaremaa vald

SAATMINE

Meeme ootame 22.-31.03.2023

Meem esita jpg, jpeg, png või gif formaadis

Üks osaleja saab esitada kuni 5 meemi.

Meeme võivad esitada ka õpetajad (märgi klassi alla ÕP).

Registreerimisvorm asub SIIN - https://forms.gle/6qyPQ4E2ifbUWQeBA

Meemid laetakse üles anonüümsena, st nime ega muud infot juurde ei lisata.

Facebooki ürituse leht on nähtav SIIN

HÄÄLETAMINE

Hääle võivad anda kõik Facebooki kasutajad ja hääli võib anda mitmele tööle.

Hääletamine läheb lukku 7.04.2023 kell 15.00

Võitja kuulutatakse välja kooli Facebooki lehel ja võitjaga võetakse ühendust.

Premeerime kolme parimat õpilase ja ühte parimat õpetaja esitatud meemi.

KORRALDAJA

Arti Allmägi, Kuressaare Hariduse Kool