Uudised

5.–9.kl ujumisvõistluse tulemused 20. aprill Ly Haandi


Neljapäeval, 13. aprillil toimusid Leisi kooli ujulas järjekordsed maakonna põhikooli õpilaste meistrivõistlused ujumises. Meie kooli õpilastest läks kõige paremini Inspiras harjutaval 7.d klassi õpilasel Birgit Raamatul, kes võitis 50 m seliliujumises kuldmedali ja vabaltujumises hõbeda. Samuti tuli kuldmedal Inspira võistkonnaga 4x50 m teateujumises.

Tubli 4. koha saavutas 5.d klassi õpilane Johann Iisak Abramov 5.-6. klassi poiste 50 m seliliujumises. Ta harjutab esimest aastat meie kooli ujumisringis.

Neljapäeval, 13. aprillil toimusid Leisi kooli ujulas järjekordsed maakonna põhikooli õpilaste meistrivõistlused ujumises. Meie kooli õpilastest läks kõige paremini Inspiras harjutaval 7.d klassi õpilasel Birgit Raamatul, kes võitis 50 m seliliujumises kuldmedali ja vabaltujumises hõbeda. Samuti tuli kuldmedal Inspira võistkonnaga 4x50 m teateujumises.

Tubli 4. koha saavutas 5.d klassi õpilane Johann Iisak Abramov 5.-6. klassi poiste 50 m seliliujumises. Ta harjutab esimest aastat meie kooli ujumisringis.