Aktiivilaager 16. november Kuressaare Hariduse Kool

15. novembril toimus traditsiooniline aktiivilaager klassivanematele.

Õpilasesindus korraldab igal aastal laagri, kuhu on kutsutud esinejaid, mängitakse mänge ja arutletakse maailmakohviku stiilis õpilaste jaoks oluliste teemade üle.

Aste Klubisse oli esinema kutsutud MoNo buss ehk ratastel noortekeskus, Merle Simmer tutvustas noorsootööd ja Monobussi ning korraldas Navicupi orienteerumise. Teiseks etteasteks tuli kohale Eesti Punane Rist Saaremaa Selts, Ly Madal rääkis olulistest punktidest esmaabis.

Aitäh esinejatele ja osalejatele ning Kuressaare Hariduse Kooli õpilasesindusele korraldamast!

Aktiivilaagri galerii

Aktiivilaagri galerii