Hariduse 13 hoone ehitusleping sõlmitud 17. november Juhtkond

11. novembril 2021 sõlmisid Saaremaa vallavalitsus ja Megaron-E Hariduse kooli hoone ehitustööde lepingu. Hoone antakse ehitajale üle 17. novembril. Tõenäoliselt ei saa hoone põhjalik uuenduskuur valmis enne järgmise aasta lõppu.

Koolihoone renoveerimistööde hind koos reservi ja käibemaksuga on kokku 7 280 003,18 eurot. Projekti „Hariduse 13 koolihoone ja õueala rekonstrueerimine ning sisustamine“ toetab Euroopa Liidu Regionaalarengu fond 4,5 miljoni euroga.

Uuendatud koolihoones saab olema 648 õppekohta. Koos koolihoonega arendatakse välja ka väliruum.