Haridusvaat #11 06. september Kuressaare Hariduse Kool

KHK kuukiri Haridusvaat ilmub iga kuu esimestel päevadel ja on nähtav kooli väljaannete rubriigis:
Meie kool -> Kooli väljaanded -> KHK ajakiri Haridusvaat

Ilmunud on ajakirja Haridusvaat üheteistkümnes number! Ajakirjas on kokku võetud õpilaste ja õpetajate suvised tegemised, sügisel kooli poolt ja kevadel Hariduskonverentsil tunnustuse pälvinud õpetajad, selle õppeaasta uuendused, ukrainlaste ja eestlaste suvistest lõimumis- ja keelelaagritest, leiab ka nimekirja sellel aastal alustavatest klassidest ja nende klassijuhatajatest ning palju muud põnevat.

Ajakirja nr 11 saad lugeda SIIN.
Vt kõiki ajakirja "Haridusvaat" numbreid

Ajakirja nr 11 saad lugeda SIIN.
Vt kõiki ajakirja "Haridusvaat" numbreid