Haridusvaat #17 01. märts Kuressaare Hariduse Kool

KHK kuukiri Haridusvaat ilmub iga kuu esimestel päevadel ja on nähtav kooli väljaannete rubriigis.

Meie kool -> Kooli väljaanded -> KHK ajakiri Haridusvaat

Ilmunud on ajakirja Haridusvaat 17. number, kus seekord on rohkem tähelepanu pööratud sõbrapäevale ja riigi sünnipäevale. Intervjuu on tehtud kooli haldusjuhi Aado Haandiga, kelle valvsa pilgu all on käimas tema ametiaja neljas suurem koolimaja remont. Väikeklassidelt saame lugeda põnevast kunstiteraapiast. Veel saab lugeda 8. klasside suusalaagrist, 4. klasside etendusest, 1. klassi perepäevast, kolleegide klassiõhtust basseinis, mida noored Eesti juures hindavad, kuskohast sai Sammalhabe oma nime, metsaviktoriinist ning muidugi tunnustusi, tänusid, mõtisklusi ja muudki.

Kena lugemist!

Meie kool -> Kooli väljaanded -> KHK ajakiri Haridusvaat