Haridusvaat #19 09. mai Kuressaare Hariduse Kool

KHK kuukiri Haridusvaat ilmub iga kuu esimestel päevadel ja on nähtav kooli väljaannete rubriigis.

Meie kool -> Kooli väljaanded -> KHK ajakiri Haridusvaat

Ilmunud on ajakirja Haridusvaat 19. number! Seekord on lugemiseks kirja saanud artikkel kodutöödest, õpilaste teadusfestivalist Tartus, hoolekogu mõtetest, võõrkeeleõpetajate Tallinnas asjatmisest, muljed õpetajate Istanbuli külastusest, ukraina õpilaste tegemistest, liikumise mõõduvõtust, meemikonkursist, Ela ja Sära naljanädala tegemistest ja muudki põnevat. Head lugemist!

Veebis lugemiseks klikka SIIA

Meie kool -> Kooli väljaanded -> KHK ajakiri Haridusvaat