Koolivikkeri võistkonnale II koht! 16. november Arti Allmägi

15. novembril toimus Lümanda Põhikoolis maakonna õpilasüritus Koolivikker.

Meie kooli õpilased saavutasid kõrge II koha.

Kunstitöödena valmisid pimedasse aega valgust toovad tööd. Nooremad õpilased (vanuseaste 5.-6. klass) valmistasid silmatorkava ja uhke majaka, mille kojukutsuv valgus paistab kaugele. Majaka all on hubase tulukesega majakavahi maja. Vanem vanuseaste (7.-9. klass) valmistas valgustatud raketi, mis viib meid jällegi kaugele ja kõrgele. Žürii arvates oli siiski tegemist mõnusa Muumimajaga. Eks kunst olegi vaataja otsustada.

Mälumängurid osalesid individuaalses küsimuste voorus, Saarte Hääle uudisküsimuste voorus ja Kahootis. Saavutati teine koht, esimene koht jäi väidetavalt tahvli reageerimisaja taha.

Meie koolist osalesid:

Noorema vanuseastme kunstitöö
Karolin Teras (6.a)
Lee Tamm (6.b)

Vanema vanuseastme kunstitöö
Andra-Liis Noor (7.a)
Romi Pihkva (8.a)

Mälumäng
Yese Truu (5.d)
Annabel Ansel (6.b)
Lenna Haandi (7.b)
Siim Vatsfeld (8.b)
Jarno Mononen (9.b)

Õpilasi saatis huvijuht Arti Allmägi, kunstivooruks aitasid ette valmistuda Jaanika Kask ja Irena Sink.

Palju õnne suurepärase tulemuse puhul!

Koolivikkeri galeriid näed SIIN

Meie kooli õpilased saavutasid kõrge II koha.

Meie koolist osalesid:

Noorema vanuseastme kunstitöö
Karolin Teras (6.a)
Lee Tamm (6.b)

Vanema vanuseastme kunstitöö
Andra-Liis Noor (7.a)
Romi Pihkva (8.a)

Mälumäng
Yese Truu (5.d)
Annabel Ansel (6.b)
Lenna Haandi (7.b)
Siim Vatsfeld (8.b)
Jarno Mononen (9.b)

Palju õnne suurepärase tulemuse puhul!

Koolivikkeri galeriid näed SIIN