Liikumisrõõmu mõõduvõtt 3.-9.04.2023 05. aprill Merlin Vares, Arti Allmägi

Lõppenud on seekordne liikumise mõõduvõtt!

Oleme üle vaadanud ja parandanud Liikumisrõõmu mõõduvõtu andmed ning on aeg teatavaks teha meie parimad. Kokku osales meie väljakutses 939 inimest üle Saaremaa, aitäh teile kõigile! Kokku tehti mõõduvõtu raames 42 134 488 sammu ning läbiti 5469,04 kilomeetrit! NABA baar & köök ning Saaremaa vald premeerivad meie parimaid osalejaid:

Enim samme kogunud õpilane - Kevin Roland Saar (Kuressaare Vanalinna Kool)

Enim kilomeetreid kogunud õpilane - Anette Lõbus (Saaremaa Gümnaasium)

Enim samme kogunud õpetaja - Liis Ojasaar (Kuressaare Hariduse Kool)

Enim kilomeetreid kogunud õpetaja/koolitöötaja - Pille Tänak (Kärla Põhikool)

Enim samme kogunud lapsevanem - Merita Õigemeel (Kuressaare Nooruse Kool)

Enim kilomeetreid kogunud lapsevanem - Margus Kivi (Kuressaare Nooruse Kool)

Lisaks premeerivad Saaremaa vald ja Kuressaare Hariduse Kool suurima osalejate protsendiga kooli ja selleks on Mustjala kool, kelle suurim näitaja oli nii õpilaste kui ka vanemate kategoorias. Samuti kiidame Aste Põhikooli, kus oli ülekaalukalt suurim õpetajate osalus. Arvuliselt osales enim õpilasi, õpetajaid ja vanemaid Kuressaare Hariduse Koolist, kuid suurtest linnakoolidest edestas osaluse protsendi poolest Vanalinna kool napilt Hariduse kooli.

Loosiõnn naeratas 939 nime seast Jasper Jansenile, kes õpib Kuressaare Hariduse Kooli 1. klassis.

Kõik auhinnad saavad toimetatud koolidesse, kus huvijuht või noorsootöötaja need teieni edastab.

Täname kõiki osalejaid Kuressaare Hariduse Koolist, Kuressaare Nooruse Kool, Kuressaare Vanalinna Koolist, Saaremaa Gümnaasiumist, Orissaare Gümnaasiumist, Aste Põhikoolist, Kärla Põhikool, Salme Põhikoolist, Mustjala koolist, Valjala Põhikoolist, Lümanda Põhikoolist, Tornimäe Põhikoolist ja Muhu Põhikoolist!

Samuti täname oma toetajaid NABA baar & köök ning Saaremaa vald!

Loodame, et saite innustust ja jätkate liikumist ning kohtume taas järgmisel aastal!

Liikumisrõõmu kõigile!

***

Traditsiooniline koolidevaheline mõõduvõtt on Liikumisaasta puhul võtnud maakondlikud mõõtmed - osa võtab lausa 13 kooli!

Ei ole uudis, et liikumine toetab nii vaimset tervist kui ka üldist elukvaliteeti ja enesehinnangut, ennetab meeleoluhäireid, leevendab ärevust ja aitab stressiga toime tulla. Liikumisega kaasneb suurem heaolu- ja õnnetunne ehk et kui see nüüd kõik lühidalt kokku võtta - selgitame liikumise mõõduvõtuga välja Saare maakonna kõige rõõmsama kooli!

Aktiivne tuleb olla 3.–9. aprill liikudes jalgsi, jalgrattaga, rulluisutades, jalgpalli mängides või mõnel muul viisil liikuv olles. Ka tundidesse ja vahetundidesse saab sel nädalal teadlikumalt planeerida liikumispause.

Mõõduvõtt arvestab nii läbitud kilomeetreid kui ka samme, mis peavad olema salvestatud (näiteks pilt nutikellast või äpist Pacer). Ühe liikumisega saad vastata vaid ühele mõõduvõtule (st kas sammud või kilomeetrid).

Omavahel võistlevad eraldi arvestuses nii kõikide koolide õpilased, õpetajad ja personal, aga ka esimest korda kaasatuna lapsevanemad!!!

Oma liikumise arvestamiseks täida VORM (avatud kuni 10.04 kell 10:00).

Lubatud on lisada andmeid ühekaupa või terve nädala info korraga, aga viimaseid vastuseid saab esitada kuni 10.04 kell 10:00. Loevad vaid kuni 9.04 kogutud sammud ja kilomeetrid!

NB! Kõigi erisuste puhul võta ühendust korraldajatega (arti.allmagi@hariduse.edu.ee või merlin.vares@hariduse.edu.ee)  ja leiame koos lahenduse, et sinu liikumisi arvestada saaks.

Jälgi üritust ka Facebookist, sealt saad jooksvalt teada võistluse seisu ja vajadusel ammutada motivatsiooni.

Kool, liikumine ja rõõm üheskoos - mis saaks veel vahvam olla!

Enim samme kogunud õpilane - Kevin Roland Saar (Kuressaare Vanalinna Kool)

Enim kilomeetreid kogunud õpilane - Anette Lõbus (Saaremaa Gümnaasium)

Enim samme kogunud õpetaja - Liis Ojasaar (Kuressaare Hariduse Kool)

Enim kilomeetreid kogunud õpetaja/koolitöötaja - Pille Tänak (Kärla Põhikool)

Enim samme kogunud lapsevanem - Merita Õigemeel (Kuressaare Nooruse Kool)

Enim kilomeetreid kogunud lapsevanem - Margus Kivi (Kuressaare Nooruse Kool)

Samuti täname oma toetajaid NABA baar & köök ning Saaremaa vald!

Liikumisrõõmu kõigile!

***

Oma liikumise arvestamiseks täida VORM (avatud kuni 10.04 kell 10:00).

Kool, liikumine ja rõõm üheskoos - mis saaks veel vahvam olla!