Uudised

Meie kooli kaks poissi EMLS finaalkontserdil 30. mai Kuressaare Hariduse Kool

Eesti Meestelaulu Seltsi XIII üle-eestiline poiste-solistide võistulaulmise finaalkontsert toimus Viimsi Artiumis 20. mail 2023.a.


Võistu lauldi seitsmes vanuserühmas ja laulmas oli kokku 36 parimat solisti üle Eesti: meie koolist laulsid Aleksander Medri (4.b - juhendaja Riina Laanes) ning Alexander Hudson Kaerma (1.d, esindab Kuressaare Muusikakooli, juh. Kairit Sepp). Saaremaalt oli finaali jõudnud kokku viis lauljat, lisaks meie kooli poistele Saaremaa Gümnaasiumist Kevin Räim, Oliver Leppik ja Hanno Kull. Lauljaid saatis sümfooniaorkester VENTUM. Lauljaid hindas professionaalne žürii koosseisus: Sofia Rubina, Mirjam Dede, Anu Lõhmus, Oliver Kuusik ja Tõnis Sarap.

Välja hõigati vaid esimesed kohad. Aleksander Medri jäi jagama 2.-5. kohta 10-11 aastaste poiste seas ja Alexander Hudson Kaerma jäi jagama 2-6. kohta 7-9 aastaste kooliealiste poiste seas.

Palju õnne poistele, kes jõudsid riigi parimate solistide sekka ja täname nende juhendajaid!

Võistu lauldi seitsmes vanuserühmas ja laulmas oli kokku 36 parimat solisti üle Eesti: meie koolist laulsid Aleksander Medri (4.b - juhendaja Riina Laanes) ning Alexander Hudson Kaerma (1.d, esindab Kuressaare Muusikakooli, juh. Kairit Sepp). Saaremaalt oli finaali jõudnud kokku viis lauljat, lisaks meie kooli poistele Saaremaa Gümnaasiumist Kevin Räim, Oliver Leppik ja Hanno Kull. Lauljaid saatis sümfooniaorkester VENTUM. Lauljaid hindas professionaalne žürii koosseisus: Sofia Rubina, Mirjam Dede, Anu Lõhmus, Oliver Kuusik ja Tõnis Sarap.

Välja hõigati vaid esimesed kohad. Aleksander Medri jäi jagama 2.-5. kohta 10-11 aastaste poiste seas ja Alexander Hudson Kaerma jäi jagama 2-6. kohta 7-9 aastaste kooliealiste poiste seas.

Palju õnne poistele, kes jõudsid riigi parimate solistide sekka ja täname nende juhendajaid!