Rahvastepalliturniirilt tüdrukutele 3. koht! 09. detsember Kuressaare Hariduse Kool

8. detsembril toimus Dumle rahvastepalli piirkondlik finaal Orissaares 1.-3. klassidele.

Lääne regiooni piirkondlikus finaalis, mis on ühtlasi lõppvoor, võistlevad Läänemaa, Pärnumaa, Pärnu linna, Saaremaa ja Hiiumaa koolid. Eelnevalt toimus 23. novembril Kuressaare Spordikeskuses Saaremaa Dumle rahvastepalli turniir , kus kooli tüdrukute võistkond saavutas tubli 2. koha, poisid mängisid välja 4. koha.

Meie tüdrukud said Lääne piirkonnavoorus 3. koha! Kooli esindasid (fotol vasakult) Kirke Lepp (2.a), Liis-Andra Laurits (2.a), Maria Eiland (3.a), Viktoria Varik (3.a), Janell Aus (3.b), Käroly Järvalt (3.b), Rosiine-Karoliine Vipp (3.b) ja Loore Saar (2.a).

Täname tüdrukute juhendajaid Marina Mäetalu, Viire Porsi ja Irena Sinki ning lapsevanem Kristjan Leppa!