Tuleviku Täht - Isadora Rahumeel 30. mai Kuressaare Hariduse Kool

Esmaspäeval, 29. mail kuulutas Saaremaa vallavanem Mikk Tuisk tunnustusüritusel „Meie kooliaasta parimad" välja 2023. aasta Tuleviku Tähe stipendiaadid.

Tuleviku Tähe stipendiumi suurus on à 300 eurot ja see antakse loomingulise tegevuse toetuseks neljale 9–19 aastasele lapsele või noorele, kes on silma paistnud ja kel on märkimisväärseid võimeid kunstis, spordis, huvitegevuses, õppetöös või teaduse vallas.

Nelja noore seas, kes stipendiumi pälvisid, on ka meie 7.a klassi õpilane Isadora Rahumeel. Tema kohta toodi välja järgmist:

Isadora on ennast hästi juhtiv tüdruk, kes suudab kõiki oma tegevusi eesmärgipäraselt planeerida. Isadora tegeleb nii võimlemise kui ka ratsutamisega, aga lemmikuks on vaieldamatult bioloogia, sest kogu oma vaba aja pühendab ta just sellele, osaleb looduslaagrites ja valmimas on suur uurimistöö rohukonnade leviku kohta Saaremaal. Unistuseks on Isadoral jätkata õpinguid Tartu Ülikooli arstiteaduskonnas, et tulevikus saada ajukirurgiks.

Isadora osaleb meie kooli Inge Vahteri juhendatavas bioloogiaringis. Suur tänu Ingele juhendamise eest!

Palju õnne ja soovime Isadorale unistuste täitumist!

Foto: Gert Lutter

Palju õnne ja soovime Isadorale unistuste täitumist!

Foto: Gert Lutter