Tutipäev 26. mai Arti Allmägi

25. mail oli kooliperel emotsionaalne päev, sest üheksandad klassid saadeti vastu oma viimastele proovikividele - eksamitele ning peagi on nad läinud igaüks oma teed.
Tutipäeval saadeti lõpetajad käsikäes kooli kõige noortematega koolikella ja hõisete saatel vaatama 1. klasside lõbusaid esinemisi. Järgnes liigutav meenutuste jada nii pilte vaadates kui jutustades, kuulates õppejuhi kõnet. Tutipäeva aktuse järel kogunesid Kuressaare kolme põhikooli lõpetajad kesklinnas, liikusid üheskoos lossihoovi pildistamisele ning peeti maha korralik koolidevaheline veesõda Titerannas. Jääb veel soovida vaid head põrumist eksamitel!

Pilte Upa maja tutipäevast ja linnamöllust näeb SIIN
Pilte Kingu tänava tutipäeva aktusest näeb SIIN