Vanalinna rahvastepalliturniir läks edukalt 06. aprill Kuressaare Hariduse Kool

5. aprillil toimus Kuressaare spordihoones Kuressaare Vanalinna Kooli 27. karikaturniir rahvastepallis.

Võistlesid 1.-3. klasside ja 4.-5. klasside tüdrukute ja poiste võistkonnad. Sel korral osalesid Kuressaare Vanalinna Kool, Kuressaare Hariduse Kool, Kuressaare Nooruse Kool, Luce Kool, Kaali Kool ja Aste Põhikool.

Meie võistkondadel läksväga hästi:

1.-3. klasside tüdrukute turniiri I koht
1.-3. klasside poiste turniiri II koht
4.-5. klasside tüdrukute turniiri II koht
4.-5. klasside poiste turniiri III koht

Palju õnne kõikidele võistlejatele ja suur tänu juhendajatele Irena Sink ja Kristjan Lepp ning ka kehalise õpetajatele, kes noortesse liikumispisikut süstivad!

Võistluste kohtunikud olid Edgar Haavik, Mark Kristjan Pitk ja Kairi Pihel. Võistluste peakorraldajad olid õpetajad Edgar ja Tiiu Haavik.

Saarte Hääle fotod ja video

Kuressaare Vanalinna Kooli fotod

Meie võistkondadel läksväga hästi:

1.-3. klasside tüdrukute turniiri I koht
1.-3. klasside poiste turniiri II koht