Kalender

Filtreeri sündmusi

Sündmuse tüüp

Kõik Üritused Õppetöö Ainevõistlus Koolitus/loeng Koosolek

Kuupäev
 
Möödunud sündmused
I poolaasta 2021/22(9)
01september
1. september 2021

Esimene koolipäev uues koolis

Kooli personali ja õpilaste rongkäik

Sulge

04-05
november
Guy Fawkes Day tähistamine ainetundides

08november
5.-6. kl valikaine gruppide vahetus

10-11
november
Martinstag tähistamine ainetundides



06detsember
Nikolaustag'i tähistamine ainetundides


II poolaasta 2021/22(35)
24-25
jaanuar
Sco´ish Day tähistamine ainetundides

24jaanuar
5. - 6. klassi valikaine gruppide vahetus


25veebruar
Kodusõppepäev


07-08
märts
Международный женский день tähistamine ainetundides



28märts
5. - 6. klassi valikaine gruppide vahetus

31-01
märts-aprill
April Fools´ Day tähistamine ainetundides


22aprill
Gümnaasiumi sisseastumistestid 2022

EIS registreerunutele ruumis 105.

Sulge


11mai
PISA 2022 test 8.a ja 9.a klassi valimile

12mai
MK 8. klasside eesti keele tasemetöö

12mai
PISA 2022 test 7.ü, 8.cef ja 9.ceü valimile

Test toimub ruumis Õ301.

Sulge

13mai
PISA 2022 test 8.b ja 9.b klassi valimile

18mai
Ukraina õpilaste looduse õppereis

24mai
9. klassi loovtööde kaitsmine


9A   8.45~11.00, ruum 208
9B  11.10~13.30, ruum 210

9C   9.00~10.00, ruum õ317
9E  10.30~11.30, ruum õ301

Sulge

24mai
Juhtkonna vastuvõtt

30mai
9. klassi eesti keele eksam

 

30. mai on Upa eesti keele eksamiks avatud kell 07:45-15:00.

Buss väljub Rehe peatusest kl 09.05; Upalt tagasi linna kl 13.15.

Sulge

03juuni
4.-8. klassi viimane tundidega päev


06juuni
9. klassi matemaatika eksam

07juuni
1.-3. klassi viimane tundidega päev

07juuni
4.-8. klassi üleminekueksamid


09juuni
Õppenõukogu - üleminekuklassid

13juuni
Üleminekuklasside lõpuaktused

 9.00 1.-3. klasside klassjuhatajatund Upal

10.00 1.-3. klasside üleminekuaktus Kultuurikeskuses


11.00 5.-8. klasside klassjuhatajatund Upal

12.00 5.-8. klasside üleminekuaktus Kultuurikeskuses

Sulge





17juuni
9. klassi lõpuaktus

Majad avatud:

Upa

27.06–1.07 kell 10.00–14.30
Suletud 2.07–14.08
15.–19.08 kell 10.00–14.30
Alates 22.08 tööpäeviti kell 7.45–18.30

 

Kingu

Suletud 27.06–21.08, töötajatel ligipääs oma kaardiga
Alates 22.08 tööpäeviti kell 8.00–16.00

Sulge
I poolaasta 2022/23(24)

12:00 Rongkäik lossihoovi

1. septembri aktus lossihoovis

Kl. juh tund lossihoovis

Sulge

01september
I kl aktus ja kooli rongkäik

Kuressaare Hariduse Kooli 1. klasside aktus, pildistamine ja klassijuhatajatunnid toimuvad Kuressaare Täiskasvanute Gümnaasiumis (Garnisoni 16) algusega kl 10.30.

11.45 kogunevad kõik klassid rongkäiguks Rootsi tänavale Hariduse 13 ette.

12.00 rongkäigu algus aktusele Lossihoovi. 2.-9.kl klassijuhatajatunnid toimuvad pärast aktust Lossihoovis, kui klassijuhatajaga pole kokku lepitud teisiti.

Sulge

09september
Väikeste koduloo-uurijate tänupäev

Paides

Sulge

14september
5.abd klasside lastevanemate koosolek KVK aulas

Kuressaare Vanalinna Kooli aulas

Sulge

17september
Keemiaolümpiaadi huvipäev Tartus

Eelmise õa 8. kl. parimatele (kutsetega) Tartus Chemicumis

Sulge

19-22
september
4. ja 7. klassi matemaatika tasemetöö

23-24
september
Kressendo ja Vocaliisa ühine laululaager

23-27
september
4. ja 7. klassi eesti keele tasemetöö

30september
EPMK Pärimuslabor "Sinasõprus pärimuspillidega" 3. - 4. klassidele

Nooruse kooli aulas. Bussid väljuvad Upalt kell 11:40.

Sulge

10-13
oktoober
4. ja 7. klassi loodusõpetuse tasemetöö

11oktoober
Eelkool - peremäng



07november
6. - 7. klassi valikaine gruppide vahetus

22november
9. klasside riskivältimise koolitus "Iga pidu saab ükskord läbi" 9.a klassile

Upal ruumis 308

Sulge

22november
9. klasside riskivältimise koolitus "Iga pidu saab ükskord läbi" 9.b klassile

Upal ruumis 308

Sulge

23november
9. klasside riskivältimise koolitus "Iga pidu saab ükskord läbi" 9.cf klassile

Kingu puhketoas

Sulge



14detsember
Teadusteatri etendus 8. - 9. klassidele

Nooruse koolis

Sulge


11jaanuar
Füüsikavõistlus Kajakas

19jaanuar
Ühiskonnaõpetuse olümpiaadi piirkonnavoor


HARNO Moodle's

6. klass 10.00–11.00 (vastamiseks aega 45 min)   ruum 313
8., 9. klass 11.00–13.00 (vastamiseks aega 45 min)   ruum 313

 



Sulge

II poolaasta 2022/23(41)

26jaanuar
Keemiaolümpiaadi piirkonnavoor 8.-12. klassile


Kuressaare Nooruse Koolis



Sulge


31jaanuar
Emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor

TÜ testide keskkonnas

7.–8. klassi töö avaneb kl 10.00 (vastamiseks aega 75 min)   ruum 309
9. klassi töö avaneb kl 11.30 (vastamiseks aega 75 min)   ruum 309



Sulge

01veebruar
Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor 7.–9.kl


Kuressaare Nooruse Koolis, ruumid 225 ja 227



Sulge

10veebruar
Füüsikaolümpiaadi piirkonnavoor 8.–9.(12.)kl


Saaremaa Gümnaasiumis (Väljaku 8, Kuressaare)



Sulge

14veebruar
Plakatikonkurss "Eesti - eile, täna, homme"

14veebruar
Geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor 7.-12. klassile


HARNO Moodle's

7.–9.kl testid avatud kl 8.00–13.00
Lahendamise aeg: 7.–8.kl  90 min;    9.kl  2 tundi.



Sulge

17veebruar
PK bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor


TÜ testide keskkonnas (Moodle); ruum 309

Algus 6. ja 7. klassile on kell 9:00.
Alguskellaaeg 8. ja 9. klassile 11.00.

Lahendamise aeg 2 tundi.



Sulge

21veebruar
Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor (4.-6. klass)


Kuressaare Täiskasvanute Gümnaasiumis (Garnisoni 16)

Lahendamise aeg 3 tundi.

Sulge


06märts
Algklasside muinasjutuhommik



13märts
5.–7. klassi valikaine gruppide vahetus


23märts
Õpioskuste piirkonnavoor


Õpioskuste talgute piirkonnavoor, ruumis 209 (II korrus)



Sulge


Tartu Ülikoolis, Jakobi 2 õppehoones



Sulge

19aprill
Inimeseõpetuse olümpiaadi piirkonnavoor

5.–8. klassile EISis. Küsimustele vastamise aeg 60 min; olümpiaadi algusaeg kl 10.00–11.00.
Ruum 309



Sulge

21aprill
Ühtne gümnaasiumi e-sisseastumistest 2023

EISis registeerunuile ruumis 203 (II korrus)

Kell  9.00–11.00 on testi esimene osa, kuhu kuuluvad eesti keel ja matemaatika.
Kell 11.30–13.00 on paralleelselt testi teine ja kolmas osa, st loodusained ja inglise keel.



Sulge




Tallinna Ühisgümnaasiumis, Pärnu mnt 71



Sulge

18mai
Matemaatika III kooliastme testi katsetus 9.a klassis

19mai
Matemaatika III kooliastme testi katsetus 9.b klassis

22mai
9. kl loovtööde kaitsmine

23mai
9. kl loovtööde kaitsmine

23mai
8. klassi eesti keele tasemetöö

02juuni
Eesti keele lõpueksam

Ruumid:

  • Upal 302, 308, 310
  • Kingus 316, 317
Sulge


Kolmapäevase tunniplaani alusel.

Sulge

07juuni
Matemaatika lõpueksam

Ruumid:

  • Upal 303, 302, 308, 310
  • Kingus 302, 316, 317
Sulge


09-11
juuni
Poistekooride spordi- ja laululaager

Üle-eestiline poistekooride spordi- ja laululaager Remnikul

Sulge


12juuni
Põhikooli valikeksam

Põhikooli lõpueksam valikust: bioloogia, inglise keel, keemia, ühiskonnaõpetus



Sulge

Kuressaare Vanalinna Kooli aulas

Sulge

Viidumäel

Sulge

14juuni
Lõpuaktused 1.–8.kl

10.00  1.–3.klass
12.00  5.–8.klass

4. KLASSID kl 16.00

Sulge

15-21
juuni
Järelkool

16juuni
9. klasside lõpuaktus
I poolaasta 2023/24(36)
25september
Loodusõpetuse tasemetöö 4.ce klassi riiklikule valimile

Toimub ruumis v101 (väike maja)

Sulge

25september
Loodusõpetuse tasemetöö 4.abd klassi riiklikule valimile

Toimub ruumis 218 (suure maja arvutiklass)

Sulge


28september
Õpetajate diabeedialane info poolteisttund

Toimub ruumis 415/416

Sulge


17oktoober
Informaatikapäev

Skänni koolimajas QR-koode; sea tarkuseterad kokku ning vii vastus kooli valvelauda.

Sulge

17oktoober
Matemaatika tasemetöö 7.c klassi riiklikule valimile

Toimub ruumis v201 (väike maja)

Sulge

17oktoober
Matemaatika tasemetöö 7.abd klassi riiklikule valimile

Toimub ruumis 218 (suure maja arvutiklass)

Sulge

30oktoober
6.–7. klasside ennetusloeng "Ütle EI nikotiinile ja tubakale"

Loeng toimub aulas.

Sulge

30oktoober
8.–9. klasside ennetusloeng "Ütle EI nikotiinile ja tubakale"

Loeng toimub aulas.

Sulge


Õpilased õpivad ainekomisjonide lõimivate juhendite järgi kodus, tutvu korraldusjuhendiga..

Õpetajad õpivad koolis:
11.00 CR algajatele (ruum 218)
11.00 CR edasijõudnuile (204)
12.00 Visuaalne lihtsustamine (036)

Sulge

15november
Informaatikaviktoriin


Arvutiklassis 218. Lahendamise aeg 45 min.



Sulge

16november
Informaatikaviktoriin


Arvutiklassis 218. Lahendamise aeg 45 min.



Sulge

17november
Loodusteaduste olümpiaad


Loodusteaduste olümpiaadi piirkonnavoor.
Ruum 325 (III korrus), Hariduse 13, Kuressaare



Sulge

20november
MSO (Vint): male

2.–4.klass kell 12.50, ruum 212 (1B)
5.–9.klass kell 13.20, ruum 218 (arvutiklass)



Sulge

21november
MSO (Vint): kabe

2.–4.klass kell 12.50, ruum 204 (1D)
5.–9.klass kell 13.20, ruum 218 (arvutiklass)

Sulge

22november
MSO (Vint): gomoku

2.–4.klass kell 12.50, ruum 227 (3D)
5.–9.klass kell 13.20, ruum 218 (arvutiklass)

Sulge

23november
MSO (Vint): sudoku

2.–4.klass kell 12.50, ruum 213 (2A)
5.–9.klass kell 13.20, ruum 218 (arvutiklass)

Sulge


24november
MSO (Vint): ristsõnad

2.–4.klass kell 12.50, ruum 216 (3A)
5.–9.klass kell 13.20, ruum 218 (arvutiklass)

Sulge

29november
Lingvistikaolümpiaadi eelvoor


Saaremaa Gümnaasiumis (Väljaku 8, Kuressaare)



Sulge

30november
Nuputa piirkonnavõistlus 5.–7.kl


5.–6.kl kell 10.00 (võistkonnas 2+2 õpilast)
7. kl kell 12.00 (võistkonnas 3 õpilast)

Kuressaare Nooruse Kooli aulas



Sulge

Toimub aulas

Sulge

05detsember
Matemaatikaolümpiaadi koolivoor, 4.–5.kl


Ruumid 301 ja 316.

Sulge

07detsember
Peastarvutamine 4.–6.; 7.–9.kl

4.–6.klass ruumis 417
7.–9.klass ruumis 423

Puhas lahendamise aeg 10 min.

Sulge

09detsember
Matemaatika lahtine võistlus

09detsember
Maakondlik inglise keele olümpiaad, 6.–9.kl

13detsember
Teadusbuss 7.–9. klassidele

Toimub aulas.

Sulge

10jaanuar
Füüsikavõistlus Kajakas


Ruumis 218 (II k arvutiklass)
Lahendamise aeg 100 min



Sulge

15jaanuar
MSO II (Vint): male


2.–4.klass kell 12.50, ruum 215
5.–9.klass kell 13.20, ruum 218 (arvutiklass)



Sulge

16jaanuar
MSO II (Vint): kabe


2.–4.klass kell 12.50, ruum 204
5.–9.klass kell 13.20, ruum 218 (arvutiklass)

Sulge

17jaanuar
MSO II (Vint): gomoku


2.–4.klass kell 12.50, ruum 218 (arvutiklass)
5.–9.klass kell 13.20, ruum

Sulge

18jaanuar
MSO II (Vint): sudoku


2.–4.klass kell 12.50, ruum 213
5.–9.klass kell 13.20, ruum 218 (arvutiklass)

Sulge

19jaanuar
MSO II (Vint): ristsõnad


2.–4.klass kell 12.50, ruum 216
5.–9.klass kell 13.20, ruum 218 (arvutiklass)

Sulge

26jaanuar
I poolaasta lõpp - hindamine lõpeb 2.veebruaril

Hindamine lõpeb 2. veebruaril.

Sulge

26jaanuar
Emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor


Moodle's ülesannete lahendamise aeg 120 min. Ülesandeid 8–10, soovi korral võib õpilane ülesannete lahendamisel kasutada internetiallikaid.



Sulge
II poolaasta 2023/24(57)
31jaanuar
Matemaatikaolümpiaadi maakonnavoor 7.–9.kl


Kuressaare Täiskasvanute Gümnaasiumis (Garnisoni 16)

Ülesandeid 7+4, lahendamise aeg 30 min + 3(4) tundi



Sulge

07veebruar
Keemiaolümpiaadi piirkonnavoor


8.–12. klassile Saaremaa Gümnaasiumis (Väljaku tn 8)



Sulge

09veebruar
Füüsikaolümpiaadi piirkonnavoor


8.–12. klassile Saaremaa Gümnaasiumis (Väljaku tn 8)



Sulge

09veebruar
Loovtööde kaitsmine


Ruumis 133 (I korrus)

Sulge

10veebruar
Muusikaolümpiaadi piirkonnavoor


Kuressaare Muusikakoolis, Komandandi 9



Sulge

10veebruar
Kunstiolümpiaadi piirkonnavoor


Hariduse 13, r 036



Sulge

13veebruar
Geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor

Arvutiklassis 218. Harno Moodle's on testid avatud 8.00-13.00

Lahendamise aeg 7.–8.kl 90 min; 9.kl 120 min.



Sulge

15veebruar
Ajaloo-olümpiaadi eelvoor, PK

Elektrooniline eelvoor Moodle's, ruum 325:
  9.10–11.00   VI klass (vastamise aeg 60 min)
11.30–13.00   VII klass (60 min)
13.30–15.00   VIII klass (60 min)
15.10–17.00   IX klass (vastamise aeg 100 min)



Sulge

21veebruar
4.–6.kl maakondlik matemaatikaolümpiaad


Kuressaare Täiskasvanute Gümnaasiumis (Garnisoni 16)

4.klass - lahendamise aeg 120 min, max 35 p
5.–6.klass - lahendamise aeg 160 min, max 45 p

Sulge

23veebruar
Vabariigi aastapäeva aktused


1.–3. klassid
10.20 aktus
10.50 söömine, pärast koju

   4.–6. klassid
   10.50 4.klasside söömine
   11.15 aktus
   12.00 5.–6. klasside söömine, pärast koju

7.–9. klassid
11.50 söömine
12.25 aktus, pärast aktust koju.

 

Sulge

04märts
9. klasside inglise keele e-katseeksam

06märts
1.–4.kl viktoriini "Minu Maailm" II voor


13märts
1.–4.kl II trimestri aktus


Aulas

Sulge

14märts
Väikse maja digiõppepäev


15-16
märts
Muusikaolümpiaadi lõppvoor EMTAs

15märts
Maakondlik PK saksa keele olümpiaad


ruum 133 (I korrus)

Sulge

18märts
MSO IV (Vint): male


2.–4.klass kell 12.50 r 218
5.–9.klass kell 13.20 r 218 (arvutiklass)



Sulge

19märts
MSO IV (Vint): kabe


2.–4.klass kell 12.50 ruum 215
5.–9.klass kell 13.20 "vaba lava", alates kl 14.10 ruum 218

Sulge

20märts
MSO IV (Vint): gomoku


2.–4.klass kell 12.50 ruum 214
5.–9.klass kell 13.20 ruum 218

Sulge

21märts
Matemaatikavõistlus KÄNGURU

Lahendamise aeg 75 min

kell 8.30, ruum 215 - 2a, 2d
kell 8.30, ruum 325 - 4b, 4d, 5a, 5b
kell 9.25, raamatukogu - 2b
kell 10.15, ruum 325 - 6b, 6d, 7b, 8a, 8b

Sulge

21märts
MSO IV (Vint): sudoku


2.–4.klass kell 12.50 ruum 212
5.–9.klass kell 13.20 ruum 218 (arvutiklass)

Lahendamise aeg 100 min

Sulge

22märts
MSO IV (Vint): ristsõna


2.–4.klass kell 12.50 ruum 216
5.–9.klass kell 13.20 ruum 218

Lahendamise aeg 100 min

Sulge

23märts
Ajaloo-olümpiaadi lõppvoor


Miina Härma Gümnaasiumis (Jaan Tõnissoni 3, Tartu)



Sulge

26-28
märts
Põhikooli mälumängu III voor

AULAS

T kaks vooru - 1.voor kl 9.15 ja 2.voor kl 10.10
K 3.voor kl 9.15 ja N 4.voor kl 9.15

Iga päev viis küsimust, klassist 4 osalejat. (Igas voorus ei pea osalema samad õpilased.)
Kui ühel päeval ei saa osaleda, siis saab järgmisel päeval vastata eelmise päeva küsimustele.

Sulge

27märts
Bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor

TÜ Moodle-keskkonnas. Kestus 2 tundi.

Kell 9.00 6., 7.klass, ruum 218 (arvutiklass)
Kell 11.30 8., 9.klass raamatukogus



Sulge

04aprill
"Meri ja Mina ka!" 8.acdef klassidele


8.a, 8.d, 8.c, 8.e ja 8.f

Sulge

05aprill
"Meri ja Mina ka!" 8.b klassile


8.b

Sulge

06-07
aprill
Füüsikaolümpiaadi lõppvoor

Tartu, TÜ Füüsika Instituut, W. Ostwaldi 1 – Physicum



Sulge

09-10
aprill
Õpilaste teadusfestival '24


Tartus AHHAA teaduskeskuses



Sulge

09aprill
9. klasside eesti keele e-katseeksam

09aprill
Õpioskuste talgute piirkonnavoor


Raamatukogus

Kompleksülesannet lahendab 5. klasside 5liikmeline võistkond.



Sulge

19aprill
Matemaatikavõistlus NABOJ


Tallinna Tehnikaülikooli aulas (Ehitajate tee 5)
Ülesandeid lahendavad 120 min jooksul viieliikmelised võistkonnad; nooremas vanuserühmas osalevad õpilased võivad õppida maksimaalselt 10. klassis.

11:30 - 12:00 Saabumine, registreerumine
12:00 - 12:30 Avamine, reeglite seletamine
12:30 - 14:30 Võistlus
15:00 - 15:30 Tulemuste väljakuulutamine

 



Sulge

07-08
mai
Põhikooli mälumängu IV voor


AULAS pärast teist tundi

Iga päev viis küsimust, klassist 4 osalejat. (Igas voorus ei pea osalema samad õpilased.)
Kui ühel päeval ei saa osaleda, siis saab järgmisel päeval vastata eelmise päeva küsimustele.

Sulge

10mai
Põhikooli mälumängu IV voor


AULAS pärast teist tundi

Iga päev viis küsimust, klassist 4 osalejat. (Igas voorus ei pea osalema samad õpilased.)
Kui ühel päeval ei saa osaleda, siis saab järgmisel päeval vastata eelmise päeva küsimustele.

Sulge

11-12
mai
Loodusteaduste olümpiaadi lõppvoor


Tartu Ülikooli Keemia Instituudis (Chemicum), Ravila 14A



Sulge

16mai
Kodusõppepäev 5.–9.kl


Tavaklassidel

5.kl - 1. Matemaatika, 2. Eesti keel, 3. Arvutiõpetus, 4. Kehaline kasvatus

6.kl - 1. Kehaline kasvatus, 2. Loodusõpetus, 3. Matemaatika, 4. Inglise keel

7.kl - 1. Terviseõpetus, 2. Matemaatika, 3. Praktiline loodusteadus, 4. Muusika

9.kl - 1. Matemaatika, 2. Kunstiõpetus, 3. Eesti keel, 4. Inglise keel, 5. Keemia

Sulge

16mai
8.kl karjäärikonverents

Aulas

Õpilaste rühmatööna valminud esitlused vabalt valitud ameti/elukutse kohta.

Sulge

17-19
mai
Bioloogiaolümpiaadi lõppvoor


Vanaõue puhkekeskuses (Vihi küla, Viljandimaa)

Osalejate infotund reedel, *17.mail 2024 kell 11.00* AHHAA-keskuse konverentsiruumis Apollo



Sulge

24mai
Loovtööde kaitsmine 9.kl


9cü kell 10.20
9AB kell 14.10 ruumis 133

Sulge

09.25 9.c klassi klassijuhatajatund (v301)
10.10 väikese maja 2.–8.kl spaleer
10.15 9.c klassi aktus (v214)

 

11.45 9.ab klasside klassijuhatajatund (304, 413)
12.25 suure maja 2.–8.kl spaleer
12.30 9.ab klasside aktus (aula)

Sulge

27mai
"Meri & Mina ka!" - praktiline õppus ASA spaas


Praktilises tunnis osalemiseks palume kaasa võtta: ujumisriided, ujumismüts, ujumisprillid ja pesemise asjad.

Palume õpilastel tulla ujulasse ettenähtud kellaajast *vähemalt 15–20 min varem*, et instruktorid saaksid basseinis alustada praktiliste harjutustega täpselt graafikus planeeritud kellaajal.
Praktilise tunni kestus ühele grupile on 1 tund (60 min).

Kell   9.30 on basseinis 8.A, 8.c (buss Rehest 09.10, spaa juurest 10.40)
Kell 10.30 on basseinis 8.B, 8.f (buss Rehest 10.10, spaa juurest 11.40)
Kell 11.30 on basseinis 8.D, 8.e (buss Rehest 11.10, spaa juurest 12.40)

Sulge

29mai
Alglasside viktoriin "Minu maailm"

31mai
Spordipäev: neljavõistlus


Pallivise, kaugushüpe, 60m, 600/1000m

1.–2.kl - 8.00 KHK staadionil
3.–4.kl - 8.30 Kuressaare Linnastaadionil
5.–6.kl - 11.00–13.30 Kuressaare Linnastaadionil
7.–8.kl - 14.00–16.30 Kuressaare Linnastaadionil

Sulge

31mai
9. klasside eesti keele eksam


Kestus 180 min

Ruumid 415, 416, 417; v101, v102, v301, v302

Sulge

06juuni
4.–8. klasside üleminekueksamid


4.kl matemaatika - A 326, B 324, D 317; c v306, e v302

5.kl eesti keel - A 423, B 417, D 425; c v201

6.kl inglise keel - A 304, B 314/315, D 036; c v202, e v311

7.kl vene keel - *kell 8.30 B 313, D 301; *kell 12.00 A 301
7.kl saksa keel - ABD 316; c v110

8.kl matemaatika - A 401, B 413, D 404; c v111, e v317, f v107

Ruumid ja komisjonid lingil üleminekueksamid

Sulge

06juuni
9. klasside matemaatika eksam


Kestus 180 min.

Ruumid 414, 415/416; v101, v102, v103, v301, v315

Ruumid ja komisjonid lingil lõpueksamid

Sulge

11juuni
Õppenõukogu

Üleminekuklasside lõpetamine ja arvamuse avaldamine kodukorra muudatusele.

Sulge


Sõrve linnujaamas

Sulge

12juuni
Üleminekuklasside lõpuaktused

09.15 7.–8. klasside klassijuhatajatund
10.00 7.–8. klasside aktus ja 5.–6. klasside klassijuhatajatund
10.45 5.–6. klasside aktus ja 1.–3. klasside klassijuhatajatund
11.30 1.–3. klasside aktus

Sulge

12juuni
9. klasside valikeksam


Inglise keel: kirjalik (135 min) 401, 413; v101, v315; suuline kl 13.00 314; v317

Ühiskonnaõpetus (150 min) 304; v102, v301
Keemia (120 min) 304

Vene keel: kirjalik; suuline kl 13.00

 

Sulge

12juuni
4. klasside lõpuaktus


Vaata täiendava õppetöö tunniplaani veebis (värskeneb igapäevaselt)



Sulge

17juuni
Õppenõukogu

9. klasside lõpetamine ja arvamuse avaldamine õppekava muudatusele

Sulge

18juuni
9. klasside lõpuaktus

20juuni
Õppenõukogu, töötajate üldkoosolek

Järelkooli tulemused, õppeaasta kokkuvõte

Sulge
II poolaasta 2023/24
täna, 13.juuli