9A 8.45~11.00, ruum 208
9B 11.10~13.30, ruum 210
9C 9.00~10.00, ruum õ317
9E 10.30~11.30, ruum õ301
30. mai on Upa eesti keele eksamiks avatud kell 07:45-15:00.
Buss väljub Rehe peatusest kl 09.05; Upalt tagasi linna kl 13.15.
Sulge9.00 1.-3. klasside klassjuhatajatund Upal
10.00 1.-3. klasside üleminekuaktus Kultuurikeskuses
11.00 5.-8. klasside klassjuhatajatund Upal
12.00 5.-8. klasside üleminekuaktus Kultuurikeskuses
SulgePlaani leiab tunniplaanist.
SulgeMajad avatud:
27.06–1.07 kell 10.00–14.30
Suletud 2.07–14.08
15.–19.08 kell 10.00–14.30
Alates 22.08 tööpäeviti kell 7.45–18.30
Suletud 27.06–21.08, töötajatel ligipääs oma kaardiga
Alates 22.08 tööpäeviti kell 8.00–16.00
Kuressaare Hariduse Kooli 1. klasside aktus, pildistamine ja klassijuhatajatunnid toimuvad Kuressaare Täiskasvanute Gümnaasiumis (Garnisoni 16) algusega kl 10.30.
11.45 kogunevad kõik klassid rongkäiguks Rootsi tänavale Hariduse 13 ette.
12.00 rongkäigu algus aktusele Lossihoovi. 2.-9.kl klassijuhatajatunnid toimuvad pärast aktust Lossihoovis, kui klassijuhatajaga pole kokku lepitud teisiti.
SulgePaides
SulgeKuressaare Vanalinna Kooli aulas
SulgeEelmise õa 8. kl. parimatele (kutsetega) Tartus Chemicumis
SulgeNooruse kooli aulas. Bussid väljuvad Upalt kell 11:40.
SulgeThule Kojas
SulgeUpal ruumis 308
SulgeUpal ruumis 308
SulgeKingu puhketoas
SulgeNooruse koolis
Sulge
Jõulumäel
TÜ testide keskkonnas
7.–8. klassi töö avaneb kl 10.00 (vastamiseks aega 75 min) ruum 309
9. klassi töö avaneb kl 11.30 (vastamiseks aega 75 min) ruum 309
TÜ testide keskkonnas (Moodle); ruum 309
Algus 6. ja 7. klassile on kell 9:00.
Alguskellaaeg 8. ja 9. klassile 11.00.
Lahendamise aeg 2 tundi.
EISis registeerunuile ruumis 203 (II korrus)
Kell 9.00–11.00 on testi esimene osa, kuhu kuuluvad eesti keel ja matemaatika.
Kell 11.30–13.00 on paralleelselt testi teine ja kolmas osa, st loodusained ja inglise keel.
Üle-eestiline poistekooride spordi- ja laululaager Remnikul
SulgeViidumäel
SulgeToimub ruumis v101 (väike maja)
SulgeToimub ruumis 218 (suure maja arvutiklass)
SulgeInfo vastavast uudisest
SulgeToimub ruumis 415/416
SulgeSkänni koolimajas QR-koode; sea tarkuseterad kokku ning vii vastus kooli valvelauda.
SulgeToimub ruumis v201 (väike maja)
SulgeToimub ruumis 218 (suure maja arvutiklass)
SulgeLoeng toimub aulas.
SulgeLoeng toimub aulas.
Sulge
Õpilased õpivad ainekomisjonide lõimivate juhendite järgi kodus, tutvu korraldusjuhendiga..
Õpetajad õpivad koolis:
11.00 CR algajatele (ruum 218)
11.00 CR edasijõudnuile (204)
12.00 Visuaalne lihtsustamine (036)
2.–4.klass kell 12.50, ruum 204 (1D)
5.–9.klass kell 13.20, ruum 218 (arvutiklass)
2.–4.klass kell 12.50, ruum 227 (3D)
5.–9.klass kell 13.20, ruum 218 (arvutiklass)
2.–4.klass kell 12.50, ruum 213 (2A)
5.–9.klass kell 13.20, ruum 218 (arvutiklass)
2.–4.klass kell 12.50, ruum 216 (3A)
5.–9.klass kell 13.20, ruum 218 (arvutiklass)
5.–6.kl kell 10.00 (võistkonnas 2+2 õpilast)
7. kl kell 12.00 (võistkonnas 3 õpilast)
Kuressaare Nooruse Kooli aulas
Toimub aulas
Sulge
Ruumid 301 ja 316.
Toimub aulas.
Sulge
2.–4.klass kell 12.50, ruum 204
5.–9.klass kell 13.20, ruum 218 (arvutiklass)
2.–4.klass kell 12.50, ruum 218 (arvutiklass)
5.–9.klass kell 13.20, ruum
2.–4.klass kell 12.50, ruum 213
5.–9.klass kell 13.20, ruum 218 (arvutiklass)
2.–4.klass kell 12.50, ruum 216
5.–9.klass kell 13.20, ruum 218 (arvutiklass)
Kuressaare Täiskasvanute Gümnaasiumis (Garnisoni 16)
Ülesandeid 7+4, lahendamise aeg 30 min + 3(4) tundi
Ruumis 133 (I korrus)
Arvutiklassis 218. Harno Moodle's on testid avatud 8.00-13.00
Lahendamise aeg 7.–8.kl 90 min; 9.kl 120 min.
Elektrooniline eelvoor Moodle's, ruum 325:
9.10–11.00 VI klass (vastamise aeg 60 min)
11.30–13.00 VII klass (60 min)
13.30–15.00 VIII klass (60 min)
15.10–17.00 IX klass (vastamise aeg 100 min)
Kuressaare Täiskasvanute Gümnaasiumis (Garnisoni 16)
4.klass - lahendamise aeg 120 min, max 35 p
5.–6.klass - lahendamise aeg 160 min, max 45 p
1.–3. klassid
10.20 aktus
10.50 söömine, pärast koju
4.–6. klassid
10.50 4.klasside söömine
11.15 aktus
12.00 5.–6. klasside söömine, pärast koju
7.–9. klassid
11.50 söömine
12.25 aktus, pärast aktust koju.
Sulge
2.–4.klass kell 12.50 ruum 215
5.–9.klass kell 13.20 "vaba lava", alates kl 14.10 ruum 218
Lahendamise aeg 75 min
kell 8.30, ruum 215 - 2a, 2d
kell 8.30, ruum 325 - 4b, 4d, 5a, 5b
kell 9.25, raamatukogu - 2b
kell 10.15, ruum 325 - 6b, 6d, 7b, 8a, 8b
2.–4.klass kell 12.50 ruum 212
5.–9.klass kell 13.20 ruum 218 (arvutiklass)
Lahendamise aeg 100 min
SulgeAULAS
T kaks vooru - 1.voor kl 9.15 ja 2.voor kl 10.10
K 3.voor kl 9.15 ja N 4.voor kl 9.15
Iga päev viis küsimust, klassist 4 osalejat. (Igas voorus ei pea osalema samad õpilased.)
Kui ühel päeval ei saa osaleda, siis saab järgmisel päeval vastata eelmise päeva küsimustele.
Sõrve linnujaamas