Meie kool

Vastuvõtt KHKsse

Koolikoha taotlemine Kuressaare Hariduse Kooli toimub Saaremaa valla haridusteenuste haldamise süsteemis ARNO.
ARNO süsteemi sisenemiseks on vajalik kas ID-kaart, Smart-ID või mobiil-ID.

Vastuvõtt 1. klassi

1. Elukohajärgse kooli määramiseks tuleb ARNOs esitada Koolimineku taotlus*.
    Koolikoha taotluste esitamise periood on üldjuhul 15. märtsist kuni 31. märtsini.
    Koolimineku taotlusega koos saab lapsevanem esitada ka taotluse 200eurose ranitsatoetuse väljamaksmiseks iga esmakordselt koolimineva lapse kohta.
    * Kui lapsele on väljastatud nõustamiskomisjoni otsus õppe korraldamise kohta 1. klassis, siis lisage see Koolimineku taotluse juurde.
  2. Saaremaa vallavalitsuse poolt lapsele Kuressaare Hariduse Kooli koolikoha määramisest teavitatud vanemal tuleb koolikoht kas vastu võtta või pakkumisest loobuda.
  3. Pärast koolikoha kinnitamist ARNOs tuleb esitada Saaremaa põhikooli vastuvõtu taotlus Kuressaare Hariduse Kooli. Põhikooli vastuvõtu taotlus tuleb esitada maikuu jooksul, nii jääb koolile võimalus veel vabaks jäänud õppekohtade komplekteerimiseks.

Põhikooli vastuvõtu taotlusele tuleb lisada järgmised dokumendid:
    ♦ koolivalmiduskaart (väljastab koolieelne lasteasutus; lasteaed saab koolile anda õiguse laadida koolivalmiduskaardid ELIISist ARNOsse);
    ♦ immuniseerimispass (alla laetav patsiendiportaalist digilugu.ee);
    ♦ õpilaspileti foto (.JPG formaadis fail, mille nimes õpilase nimi ja klassi tähis; üleslaetava foto minimaalsed mõõtmed peavad olema 307 x 372 pikslit, soovitatav resolutsioon minimaalselt 300 dpi);
    KHKsse vastuvõtu taotlusel märkige ka eelistatud klass/õpetaja ning tekli tellimiseks õpilase peaümbermõõt (cm).
  4. Uue tekli hind on 21 eurot. Tasumine ülekandega Saaremaa Vallavalitsuse arvele EE851010602007390004 (SEB) või EE362200221068434358 (Swedbank) soovitavalt 30.maiks. Makse selgitusse märkige õpilase nimi ja klass, kelle tekli eest tasute.
    Tekli võib soetada ka Kuressaare Hariduse Kooli kooliturult.
  5. Meie kooli 1.-6. klassi õpilased kannavad koolivormi. Koolivormi saate vaadata ja tellida e-poest koolivorm.ee (kasutajanimi: kuressaare; salasõna: kool) Kooliaasta alguseks saab kätte vormi, mille tellimuse eest on tasutud enne 20.juunit.
  6. Koolipäeviku saavad 1.–4.klassi õpilased kätte esimeses klassijuhatajatunnis. (Päeviku ligikaudne hind 4 eurot.)

2.-9. klassi astumiseks saab "Põhikooli vastuvõtu taotlust" esitada alates 1. aprillist

Vastuvõtt 1. klassi

1. Elukohajärgse kooli määramiseks tuleb ARNOs esitada Koolimineku taotlus*.

Põhikooli vastuvõtu taotlusele tuleb lisada järgmised dokumendid:
    ♦ immuniseerimispass (alla laetav patsiendiportaalist digilugu.ee);
    Tekli võib soetada ka Kuressaare Hariduse Kooli kooliturult.