Elu koolis

Huviringid



Kuressaare Hariduse Kooli huviringides osalemiseks peab vanem lapse ringi registreerima Saaremaa valla huviharidusregistris https://saaremaa.huviregister.ee.
Samast leiad huviringide kohta täpsemat infot kui valid teenusepakkujaks Kuressaare Hariduse Kool.

Õppeaasta 2023/2024 huviringide tabel muutub vastavalt hetkeolukorrale.

 

Ring

Sihtgrupp

Toimumise aeg

Koht

Juhendaja

RAHVATANTS 

1

Rahvatants 1.-2. kl

1.-2. klass 

K 13.20-14.05

Aula

Eena Mark

2

Rahvatants 1.b kl

1. klass K 12.25-13.10 Aula Eena Mark

3

Rahvatants 2.a kl

2. klass 

E 12.25-13.10
N 13.20-14.05

Aula

Eena Mark

4

Rahvatants 3.a kl

3. klass R 12.25-14.00 Aula Eena Mark
5

Rahvatants 5.-6. kl

5.-6. klass R 15.00-16.30 Aula Eena Mark

LOODUS ja TEADUS

6

Bioloogia põhikoolile

5.-9. klass E 14.05 424 Inge Vahter

7

Kolme põrsakese teadusring (tasuline) 1.-2. klass E 12.25 218 Greete Suurvärav

DRAAMA

8

Kooliteater Kreputlased

5.-8. klass T 15.00-18.00 Aula Rita Ilves

MUUSIKA

9

Poistekoor Kratid

1.-6. klass 

E 13.20

303/312

Mari Ausmees, Riina Laanes

10

Mudilaskoor JO-LE-MI

2.-4. klass T 13.20 või 14.10 324 Riina Laanes, Mari Ausmees
11

Mari ansamblid

3.-4. klass kokkuleppel 312 Mari Ausmees
12

Tütarlastekoor Kressendo

5.-9. klass N 14.10-15.40 312/317 Mari Ausmees, Riina Laanes
13

Riina ansamblid

1.-4. klass kokkuleppel 312 Riina Laanes

SPORT ja LIIKUMINE

14

2.-4. klasside pallimängud

2.-4. klass

N 14.10

Võimla

Irena Sink

15

Hariduse Kooli kodutütred

1.-9. klass L kokkuleppel Kokkuleppel Reelika Pihl, Maarika Vaino

16

Ujumine (tasuline)

3.-6. klass

T 15.30
N 15.30

Asa-spa

Ly Haandi

17

Lastejooga (väike maja, tasuline)

1.-4. klass

Grupp I
E ja K 13.20

Grupp II
T ja N 13.30

Kingu maja puhketuba

Kadri Tarus

TEHNOLOOGIA

18 Hariduse Unicorn Squad

2.-5. klass

N 14.15 Kingu 6 ruum 214  Merlin Helm, Merje Lindmäe
19 Unicorni Tehnikatuiud

3. klass

E 13.25  216 Irena Sink, Janne Nurmik

20

HEV-digiring

2.-4. klass

T 13.20

Kingu 6 ruum 202

Merlin Helm

MÕTTEMÄNGUD

21

Bridž

7.-9. klass

T 14.10

036

Arne Loorpuu

22

Male

2.-9. klass

T 13.20
N 14.10

325

Gunnar Usin

Kuressaare Hariduse Kooli huviringides osalemiseks peab vanem lapse ringi registreerima Saaremaa valla huviharidusregistris https://saaremaa.huviregister.ee.
Samast leiad huviringide kohta täpsemat infot kui valid teenusepakkujaks Kuressaare Hariduse Kool.

Õppeaasta 2023/2024 huviringide tabel muutub vastavalt hetkeolukorrale.

 

Ring

Sihtgrupp

Toimumise aeg

Koht

Juhendaja

RAHVATANTS 

1

Rahvatants 1.-2. kl

1.-2. klass 

K 13.20-14.05

Aula

Eena Mark

2

Rahvatants 1.b kl

1. klass K 12.25-13.10 Aula Eena Mark

3

Rahvatants 2.a kl

2. klass 

E 12.25-13.10
N 13.20-14.05

Aula

Eena Mark

4

Rahvatants 3.a kl

3. klass R 12.25-14.00 Aula Eena Mark
5

Rahvatants 5.-6. kl

5.-6. klass R 15.00-16.30 Aula Eena Mark

LOODUS ja TEADUS

6

Bioloogia põhikoolile

5.-9. klass E 14.05 424 Inge Vahter

7

Kolme põrsakese teadusring (tasuline) 1.-2. klass E 12.25 218 Greete Suurvärav

DRAAMA

8

Kooliteater Kreputlased

5.-8. klass T 15.00-18.00 Aula Rita Ilves

MUUSIKA

9

Poistekoor Kratid

1.-6. klass 

E 13.20

303/312

Mari Ausmees, Riina Laanes

10

Mudilaskoor JO-LE-MI

2.-4. klass T 13.20 või 14.10 324 Riina Laanes, Mari Ausmees
11

Mari ansamblid

3.-4. klass kokkuleppel 312 Mari Ausmees
12

Tütarlastekoor Kressendo

5.-9. klass N 14.10-15.40 312/317 Mari Ausmees, Riina Laanes
13

Riina ansamblid

1.-4. klass kokkuleppel 312 Riina Laanes

SPORT ja LIIKUMINE

14

2.-4. klasside pallimängud

2.-4. klass

N 14.10

Võimla

Irena Sink

15

Hariduse Kooli kodutütred

1.-9. klass L kokkuleppel Kokkuleppel Reelika Pihl, Maarika Vaino

16

Ujumine (tasuline)

3.-6. klass

T 15.30
N 15.30

Asa-spa

Ly Haandi

17

Lastejooga (väike maja, tasuline)

1.-4. klass

Grupp I
E ja K 13.20

Grupp II
T ja N 13.30

Kingu maja puhketuba

Kadri Tarus

TEHNOLOOGIA

18 Hariduse Unicorn Squad

2.-5. klass

N 14.15 Kingu 6 ruum 214  Merlin Helm, Merje Lindmäe
19 Unicorni Tehnikatuiud

3. klass

E 13.25  216 Irena Sink, Janne Nurmik

20

HEV-digiring

2.-4. klass

T 13.20

Kingu 6 ruum 202

Merlin Helm

MÕTTEMÄNGUD

21

Bridž

7.-9. klass

T 14.10

036

Arne Loorpuu

22

Male

2.-9. klass

T 13.20
N 14.10

325

Gunnar Usin