Õppetöö

Konsultatsiooniajad 2022/2023 II pa (K23)



** Konsultatsiooniaja puudumisel tuleb aeg õpetajaga personaalselt kokku leppida

  Esmasp Teisip Kolmap Neljap Reede
Mari Ausmees     13.45 (204)    
Katrin Hommik       13.45 (103)  
Reeli-Alli Kaesvelt     14.35 (306)    
Liis Kala-Peäske          
Jaanika Kask          
Ruta Kelt 13.45 (202)        
Marit Kikas   15.25 (302)   15.25 (302)  
Marju Kirss 15.25 (310)
UA3 8.45 (105); UA4 11.10 (212)
       
Sirje Kreisman          
Merike Kuldsaar 14.35 (305)     UA3 8.45 (105)  
Riina Laanes     14.35 (105)    
Merle Lepik          
Kaie Lepp     13.45 (205)    
Marika Mets 12.45 (206)        
Marina Mäetalu 13.45 (102)        
Margit Mägi 12.45 (109)       12.45 (109)
Mart Mölder   14.35 (105)      
Janne Nurmik     12.50 (104) 12.50 (104)  
Liis Ojasaar   15.25 (208) 14.35 (208)    
Merje Oopkaup         14.35 (312)
Ljubov Paju 14.35 (302)        
Inga Pariis       12.00 (303)  
Henrik Pihl          
Viire Pors   13.45 (101)      
Merle Prii 14.35 (308)        
Marina Priske       15.25 (301)  
Erle Pulk       12.00 (309) 12.00 (309)
Monika Heleene Pärt          
Tiia Rihvk   11.10 (210)      
Katrin Rosin     13.45 (201) 13.45 (201)  
Karin Saare   8.30 (312)      
Irena Sink          
Ester Sõtšova     8.15 (210)    
Liina Truu     14.35 (305)    
Kaisi Õispuu     12.50 (110)    
  Esmasp Teisip Kolmap Neljap Reede
Kätlin Hommik       14.00 (v110)  
Riina Soon   14.00 (v110)      
Marika Tiikmann     13.00 (v306)    
Janne Traumann   13.00 (v216)      
Velve Vipp     14.00 (v302)    
Ainar Õunpuu       14.00 (v317)  

 

** Konsultatsiooniaja puudumisel tuleb aeg õpetajaga personaalselt kokku leppida

 

  Esmasp Teisip Kolmap Neljap Reede
Mari Ausmees     13.45 (204)    
Katrin Hommik       13.45 (103)  
Reeli-Alli Kaesvelt     14.35 (306)    
Liis Kala-Peäske          
Jaanika Kask          
Ruta Kelt 13.45 (202)        
Marit Kikas   15.25 (302)   15.25 (302)  
Marju Kirss 15.25 (310)
UA3 8.45 (105); UA4 11.10 (212)
       
Sirje Kreisman          
Merike Kuldsaar 14.35 (305)     UA3 8.45 (105)  
Riina Laanes     14.35 (105)    
Merle Lepik          
Kaie Lepp     13.45 (205)    
Marika Mets 12.45 (206)        
Marina Mäetalu 13.45 (102)        
Margit Mägi 12.45 (109)       12.45 (109)
Mart Mölder   14.35 (105)      
Janne Nurmik     12.50 (104) 12.50 (104)  
Liis Ojasaar   15.25 (208) 14.35 (208)    
Merje Oopkaup         14.35 (312)
Ljubov Paju 14.35 (302)        
Inga Pariis       12.00 (303)  
Henrik Pihl          
Viire Pors   13.45 (101)      
Merle Prii 14.35 (308)        
Marina Priske       15.25 (301)  
Erle Pulk       12.00 (309) 12.00 (309)
Monika Heleene Pärt          
Tiia Rihvk   11.10 (210)      
Katrin Rosin     13.45 (201) 13.45 (201)  
Karin Saare   8.30 (312)      
Irena Sink          
Ester Sõtšova     8.15 (210)    
Liina Truu     14.35 (305)    
Kaisi Õispuu     12.50 (110)    
  Esmasp Teisip Kolmap Neljap Reede
Kätlin Hommik       14.00 (v110)  
Riina Soon   14.00 (v110)      
Marika Tiikmann     13.00 (v306)    
Janne Traumann   13.00 (v216)      
Velve Vipp     14.00 (v302)    
Ainar Õunpuu       14.00 (v317)