Haridusvaat #18 03. aprill Kuressaare Hariduse Kool

KHK kuukiri Haridusvaat ilmub iga kuu esimestel päevadel ja on nähtav kooli väljaannete rubriigis.

Meie kool -> Kooli väljaanded -> KHK ajakiri Haridusvaat

Ilmunud on ajakirja Haridusvaat 18. number! Intervjuuks on välja valitud meie kooli algklasside raudvara Ruta Kelt. Millises koolis ta Saaremaal õpetajakarjääri alustas, millised on suurimad muutused koolis töötatud aja jooksul, milliseid töövõite Ruta oluliseks peab ja palju muud põnevat leiad alates lk 17. Lisaks leiab palju tunnustusi nii heade õpitulemuste kui spordi- ja kultuurisaavutuste eest, saab tutvuda Eesti ja USA koolide omapäradega, mida võrdleb 9.a klassi õpilane Katarina Vaher, veel kokkuvõte hoolekogu tegemistest, stimmimisest, naistepäevast, emakeelepäevast ja paljust muustki.

Veebis lugemiseks klikka SIIA

Kena lugemist!