Õpikute tagastamisest ja uute laenutamisest 06. juuni Iivi Jakobson

Infot õppeaasta lõpuks:

1. 4.–9. klassi õpilased Upal tagastavad kõik laenutatud õpikud raamatukokku õppetöö lõpuks - 7. JUUNIKS (välja arvatud eksamiaine õpikud ja õppetöö võlglased).

2. 1.–3. klassi õpilased tagastavad õpikud klassijuhatajale (ka inglise keele ja muusikaõpikud).

3. Õpikutelt ei pea maha võtma korralikke kilekaani (välja arvatud siis, kui soovite järgmisel õppeaastal neid kasutada). Kilekaaned on head tugevad - kaitsevad õpikut.

4. Õpilased ja õpetajad saavad oma nimel olevaid raamatuid vaadata eKooli kaudu RiksWebist (seda varianti võiks kindlasti kasutada - saab teada, mis veel tagastamata).

5. Tagastamata või rikutud õpikute asemele tuleb osta uus õpik või tasuda õpiku turuväärtus (hetkel kehtiv hind).

6. 9. klassi õpilased saavad ringkäigulehele allkirja siis, kui kõik õpikud on raamatukokku tagastatud.

7. Kingu maja 1.–9. klassi õpilased laenutavad uued õpikud õppetöö alguses (Hariduse tänava koolimajast).

UUS INFO! (seoses kolimisega üritame nii palju õpikuid välja laenutada, kui võimalik):

ÕPIKUTE LAENUTUS TOIMUB UPAL 3.–8.kl ÕPILASTELE 7.–14. JUUNIL kell 09.15–17.00, 13. juunil 12.00–19.30.

NB! Info puudutab praeguseid 3.-8.kl õpilasi!

Õpilased, kellel on raamatukogus võlgnevusi ei saa õpikuid laenutada enne, kui võlad on likvideeritud.

HEAD KOOLIAASTA LÕPPU!

Iivi Jakobson
Kuressaare Hariduse Kooli raamatukogu juhataja

Infot õppeaasta lõpuks:

NB! Info puudutab praeguseid 3.-8.kl õpilasi!

HEAD KOOLIAASTA LÕPPU!

Iivi Jakobson