1.klassi astumise taotluste vastuvõtt 15.–30.märts 15. märts Kuressaare Hariduse Kool

Vt Meie kool-->Kooli astumine

Taotlusi õppeaastal 2023/24 esimestesse klassidesse astumiseks võetakse vastu Saaremaa valla haridusteenuste haldamise süsteemis ARNO.

1. klassi astumiseks tuleb kõigepealt esitada taotlus kooli määramiseks (koolimineku taotlus). Koolimineku taotlust saab esitada 15. märtsist kuni 31. märtsini. Kindlasti jälgida, et taotlus oleks esitatud 2023/2024 õppeaasta alt.

Põhjalikum info Kuressaare Hariduse Kooli õppima asumise kohta on rubriigis MEIE KOOL-->Kooli astumine.