Rimi jalgpalli osavusfestivalilt I, II ja V koht 21. märts Kuressaare Hariduse Kool

Kuressaare spordihoones 20. märtsil peetud Rimi jalgpalli osavusfestivalilt tõi meie kooli 2.bd ühisvõistkond koju väärika II ja 2.a klassi võistkond V koha.
4.–5.klasside arvestuses oli võidukas KHK poiste-tüdrukute sats – I koht!

2.bd võistkonda kuulusid Harleth Marin Sutt, Emili Sirkel, Aaron Aleksander TammRalf RussRon Pihel ja Artur Aksalu.
2.a võistkonda Anelle Juulik, Ingel Eiland, Stefan Starõgin, Johan Mander, Daniel Saar ja Reno Uustal.

2.bd ja 2.a võistkonnad võtsid oma vanuserühmas (1.-3. klass) mõõtu nii omavahel kui ka Aste, Lümanda ja Salme põhikooli ning Orissaare gümnaasiumi võistkonnaga.

Aitäh klassiõpetajatele Kaisi Õispuule, Margit Mägile ja Janne Nurmikule! Suur tänu Johani emale Käthe Pihlakule ja Aaron Aleksandri isale Timo Tammele lastele võistlusel toeks ja abiks olemise eest!

4.–5.klasside arvestuses võitis Aste, Lümanda ja Orissaare koolide ees esikoha KHK võistkond koosseisus: Kaisa Lilleorg (5.a), Marion Nelis (5.a), Kevin Äär (5.a), Roland Russ (5.d), Emilia Käsk (5.d).

Palju õnne meie edukatele jalgpallinoortele!

Palju õnne meie edukatele jalgpallinoortele!